25.01.2022 | 11:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Continental posilňuje partnerstvo so spoločnosťou John Deere

Traktory John Deere sú od jesene minulého roka dostupné s pneumatikami spoločnosti Continental TractorMaster, VF Tractor Master. Navyše, od začiatku tohto roka začala spoločnosť Continental dodávať na prvú výbavu veľkých zelených traktorov aj poľnohospodárske pneumatiky Tractor85. Toto partnerstvo má podčiarkovať stratégiu rastu spoločnosti Continental v poľnohospodárskom segmente.

Modelové rady John Deere 6M a 6R sú po prvýkrát k dispozícii s poľnohospodárskymi pneumatikami spoločnosti Continental TractorMaster a VF TractorMaster. Vďaka schváleniu OE je možné objednať oba rady pneumatík pri nákupe traktora John Deere s výkonom 90 až 300 HP od 1. novembra. Pneumatiky vyvinuté a vyrábané spoločnosťou Continental sú obzvlášť robustné a odolné. Vzhľadom na viaceré požiadavky poľnohospodárskych pneumatík zahŕňa rozsah rôzne veľkosti pneumatík so šírkou pneumatík do 800 mm, priemerom ráfika 46’’ a priemerom pneumatík až 2,05 m. Spoločnosť John Deere tak rozširuje svoj existujúci sortiment pneumatík Continental pre stredné traktory. Spoločnosť Continental dodáva spoločnosti John Deere pneumatiky Tractor70 a Tractor85 od roku 2019. Teraz môžu zákazníci špecifikovať všetky modely série John Deere 6M a 6R so všetkými pneumatikami schválených spoločnosťou Continental.

Navyše, od začiatku roka 2022 sú rady traktorov John Deere 7R a 8R takisto dostupné s poľnohospodárskymi pneumatikami Continental. Produktový rad pneumatík Continental sa tak rozširuje na vonkajší priemer pneumatiky 2,05 metra a až do priemeru ráfika 50''.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down