Demonštrácia sily dominovala expozícii

Poľnohospodárska výstava Celoslovenské dni poľa 2018 hostila tento rok celkom 193 vystavovateľov a privítala množstvo návštevníkov, ktorých zaujala aj najnovšia poľnohospodárska technika, ktorú vystavovatelia predstavili vo svojich expozíciách. Jednou z tradičných firiem pôsobiacich na slovenskom trhu je firma Agroservis spol. s. r. o. , ktorá na svojom stánku privítala i premiéra Slovenskej republiky Petra Pellegriniho. Ten si na vlastnej koži vyskúšal aj traktor z portfólia spoločnosti, a to priamo pri predvádzaní.

Spoločnosť Agroservis sa už tradične zúčastnila tejto poľnohospodárskej výstavy , kde sa v „plnej paráde“ predviedla so strojmi z ich portfólia. Keď sa na Slovensku spomenie spoločnosť Agroservis, možno sa každému vybaví ihneď technika zeleno-žltej farby, John Deere. Navštívili sme teda stánok Agroservisu. Tu nám produktový manažér Ing. Eugen Mizerák predstavil poľnohospodársku techniku, ktorú mali návštevníci v ich expozícii možnosť vidieť. „Naša expozícia nie je len o traktoroch a John Deere. Návštevníkom sme chceli ukázať, že máme silné zastúpenie napríklad aj v závesovine a v neposlednom rade aj v službách, ktoré svojim zákazníkom poskytujeme. Naším cieľom bolo vyzdvihnúť aj teleskopické manipulátory Dieci, ktoré na slovenskom trhu predávame už tretí rok, a to ako zástupca výrobcu,“ predstavil expozíciu spoločnosti Ing. Eugen Mizerák.

Pýchou z portfólia teleskopických manipulátorov bol nepochybne Dieci Pegasus 50.21 s maximálnym dosahom ramena 20,5 m a s výkonom motora 105 kW, ktorý je vybavený aj krabím chodom. Maximálna nosnosť tohto manipulátora je 5 000 kg.  Na výstave sa predviedla aj séria traktorov John Deere 5R, ktorá je minuloročnou novinkou v oblasti menších traktorov v portfóliu spoločnosti. Priamo v akcii bolo možné vidieť aj najväčší a najvýkonnejší traktor John Deere 9620 RX, ktorého silu pri individuálnom predvádzaní na políčkach okúsil aj premiér Slovenskej republiky, Peter Pellegrini.

 

Viac sa dočítate v Roľníckych novinách č. 27

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down