10.11.2023 | 01:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Deutz-Fahr chystá na Agritechnicu nové modely

Spoločnosť Deutz-Fahr prezentovala na tlačovej konferencii ku veľtrhu Agritechnica niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré budú mať návštevníci možnosť vidieť v expozícii výrobcu. My sme z nich vybrali dva doteraz najzaujímavejšie predstavené stroje, o ktorých sú tie najpodstatnejšie informácie známe už dnes.

DEUTZ-FAHR tak predstaví na veľtrhu AGRITECHNICA 2023 napríklad päť nových modelov radu 6 s plynulými prevodovkami TTV a výkonnými 4-, respektíve 6-valcovými motormi s maximálnym výkonom od 161 HP do 192 k.

DEUTZ-FAHR má priniesť spoľahlivosť, výkon a účinnosť

Osvedčené motory DEUTZ TCD 6.1 a 4.1 majú podľa výrobcu zaručiť vyšší výkon a krútiaci moment. Vďaka ich pozoruhodne nízkej spotrebe paliva a zavedeniu úplne nových palivových nádrží, ktoré sa môžu pochváliť veľkorysým objemom 350 litrov v prípade 6-valcových modelov a 300 litrov v prípade 4-valcových modelov, bude možné aj tie najdlhšie dni na poli stráviť bez potreby tankovania.

Bezstupňová prevodovka TTV predstavuje najmodernejšiu technológiu prevodoviek pre poľnohospodárske traktory a stanoví nové štandardy z hľadiska komfortu. Pri všetkých modeloch umožňuje rýchlosť 50 km/h pri nízkych otáčkach motora, čo znižuje hluk a zvyšuje účinnosť.

Maximálna konfigurovateľnosť s MaxiVision+ a MaxiVisionPro 

Spoločnosť DEUTZ-FAHR ponúkne kabínu MaxiVision v dvoch variantoch pre modely TTV, aby zákazníkom poskytla presne takú úroveň komfortu a výbavy, do akej sú ochotní investovať. MaxiVision+ obsahuje novo vyvinutú zmiešanú konfiguráciu s dvoma mechanickými a dvoma elektrohydraulickými zadnými ventilmi. Ponúka dokonalú rovnováhu medzi komfortom a jednoduchosťou.

S výbavou MaxiVisionPro získajú zákazníci, ktorý si stroj zakúpia výhodu až piatich plne elektrických ovládacích ventilov v zadnej časti a voliteľného 12" iMonitora na ergonomickej lakťovej opierke MaxCom.

Riešenia inteligentného poľnohospodárstva SDF: Inteligentné funkcie pre každého

Monitor iMonitor umožňuje vodičovi riadiť všetky funkcie stroja. Jeho nový softvér H5 je intuitívnejší a má nové praktické funkcie, ako napríklad: viacnásobné vylepšenia v líniách AB/správe vlajkových bodov, lepšiu prácu s údajmi, nový denný režim, zjednodušený pracovný postup úloh a množstvo ďalších vylepšení. Nové modely radu 6 TTV sa budú dodávať s 5 rokmi dátových balíčkov v cene stroja spolu so všetkými ostatnými modelmi HHP, aby sa zabezpečilo čo najefektívnejšie využívanie traktorov DEUTZ-FAHR.

S bezprecedentnou spoľahlivosťou budú traktory vyrobené v DEUTZ-FAHR LAND v NEMECKU s maximálnym komfortom a efektivitou stanovovať nový štandard produktivity a umožnia poľnohospodárskym podnikom zvládnuť viac prác za kratší čas.

Rad 5D modelového roku 2024

V modelovom roku 24 radu 5D spoločnosť DEUTZ-FAHR zvýšila prietok hydraulického čerpadla a pridala niekoľko nových funkcií, ako napríklad súpravu Front Loader Ready Kit a ďalšie sady pneumatík.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down