23.05.2023 | 12:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

DOD AGRI CS Slovakia ukázalo viacero noviniek

Spoločnosť AGRI CS Slovakia usporiadala dňa 4.5.2023 vo svojich priestoroch na Chovateľskej ulici v Trnave svoj Deň otvorených dverí. Trnavské stredisko totiž prešlo v poslednej dobe viacerými personálnymi aj rekonštrukčnými zmenami, ktoré boli za slnečného počasia začiatkom mája predstavené za účasti hojného počtu návštevníkov. Súčasťou sprievodného programu boli prezentácie komentované prehliadky najnovšej techniky CASE IH, STEYR ako aj závesnej techniky. Tím Atechu Vám predstavil svoje služby a Dňa otvorených dverí sa zúčastnila aj partnerská firma KRAMP. Pre registrovaných návštevníkov boli pripravené hodnotné ceny v tombole. 

V úvode podujatia sa návštevníkom predstavil celý „tím pracovníkov AGRI CS Trnava“ na čele s predajcami a vedúcimi servisu. Po tomto predstavení sa slova ujal riaditeľ spoločnosti Ing. Tomáš Kopeček, MBA, ktorý privítal návštevníkov a zákazníkov a poďakoval im za prejavenú dôveru. „Spoločnosť AGRI CS Slovakia je súčasťou skupiny AGROTEC Group, ktorá pôsobí na Slovensku, v Českej Republike, ako aj v Maďarsku a zamestnáva viac, ako 1 000 ľudí. Na Slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2009, kedy naša spoločnosť prevzala bývalý Strojpol. Celkom 130 ľudí sa stará o uspokojovanie potrieb zákazníkov AGRI CS na území Českej a Slovenskej republiky, kde patríme medzi troch najvyhľadávanejších dodávateľov traktorov. Za posledné dva roky sme však predali aj viac ako 20 obilných kombajnov, 30 žacích adaptérov MacDon a množstvo ďalšej závesnej a prívesnej techniky rôznych značiek, čím sa radíme medzi top predajcov aj v ostatných segmentoch,“ zhodnotil pôsobenie firmy na trhu riaditeľ spoločnosti AGRI CS Slovakia. 

Traktory

Ing. Pavel Novák, PhD., produktový manažér pre traktory CASE IH prezentoval návštevníkom podujatia viacero noviniek z traktorovej techniky. Jednou z nich bol nový traktor PUMA 260 AFS Connect CVXDrive, ktorý je podľa slov produktového manažéra najsilnejším modelom PUMA v histórii výrobcu. „Nový model je o 11 % výkonnejší, ako model PUMA 240. Jeho maximálny výkon dosahuje 302 konských síl a prenáša ho na podložku vďaka stykovej ploche, ktorá je o 18 % väčšia, ako v prípade starších modelov. Výrobca zapracoval aj na kabíne, ktorá je o 8 % väčšia, ako pri predošlej generácii a zlepšila sa aj viditeľnosť a jej odhlučnenie. Výrobca šiel pri konštrukcii nového traktora do hĺbky sa zameral sa na jeho kvalitatívne vylepšenie. Tento model je tak výkonovo takmer na rovnakej úrovni, ako najmenší model OPTUM,“ predstavil nový model Ing. Pavel Novák, PhD., ktorý sa v závere svojej prezentácie venoval aj nadchádzajúcim novinkám. Podľa slov produktového manažéra jazdí v „Československu“ momentálne 250 traktorov QUADTRAC a jednou z noviniek pre budúci rok by mal byť úplne nový najvýkonnejší traktor CASE IH. 

Zberové stroje

Ing. Roman Nedoma, produktový manažér spoločnosti AGRI CS pre obilné kombajny oboznámil návštevníkov s novinkami v oblasti zberových strojov.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down