15.10.2021 | 11:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Faresin ukázal prvý manipulátor novej generácie

V rubrike Poľnohospodárska technika sa Vám snažíme prinášať na pravidelnej báze čerstvé informácie o novinkách zo sveta poľnohospodárskej mechanizácie. Novinky s blížiacim sa veľtrhom Agritechnica stále pribúdajú a jednou z nich je aj nový model teleskopického manipulátora značky Faresin. Jedná sa o úplne nový rad strojov predstavený prostredníctvom online tlačovej konferencie, ktorý bude niesť označenie FS.

Faresin svoju tlačovú konferenciu vysielal z výrobného závodu v Breganze, pričom sa zameral na technické detaily a funkcie nového modelu FS 7.32 Compact. Ten bol podľa slov výrobcu navrhnutý „úplne od podlahy“, aby tak reagoval na vývoj dopytu a na rastúce environmentálne povedomie vo všetkých sektoroch. Faresin nový rad manipulátorov vyvinul s cieľom pripraviť pôdu pre integráciu technológií  IoT (internet vecí) do nových modelov. Všetky konštrukčné diely nového stroja, vrátane sofistikovaného softvéru, boli navrhnuté, testované a vyrobené v závode Breganze. „Faresin FS 7.32 Compact je tak výsledkom 20-ročných skúseností v segmente teleskopických manipulátorov a spolieha sa na priemyselný systém, v ktorom výskum a vývoj, výroba a marketing-obchod funguje v jednom integrovanom procese, ktorý stavia zákazníka do centra všetkého,“ uviedol výrobca vo svojej tlačovej správe. Nový FS 7.32 Compact bude predstavený verejnosti až na veľtrhu EIMA International v Bologni, kde sa o ňom budú môcť návštevníci dozvedieť viac z prvej ruky.

Nový vzhľad a funkčný dizaj

Žurnalisti z celého sveta však mohli pod pokrievku nazrieť už skôr a priniesť informácie svojim čitateľom o novom modeli ešte pred pripravovanými veľtrhmi. FS 7.32 Compact prichádza s novým dizajnom, ktorý bol vyvinutý v spolupráci s prestížnymi špecializovanými firmami. Má sa samozrejme niesť v štýle „Made in Italy“

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

 

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down