26.06.2020 | 07:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Grimme ruší účasť na tohtoročných výstavách

Podujatie GRIMME Technica sa od roku 2004 uskutočňuje každé dva roky v sídle spoločnosti v GRIMME v nemeckom meste Damme. Toto tradičné podujatie, ktoré bolo naplánované v dňoch 1. - 4. Decembra 2020 je z dôvodu neistého vývoja situácie okolo koronavírusu zrušené. Firma pristúpila k tomuto zodpovednému kroku s cieľom ochrániť návštevníkov a zamestnancov spoločnosti.

Jeden z najznámejších výrobcov zemiakarskej techniky toto rozhodnutie ohlásil prostredníctvom tlačovej správy. „Toto rozhodnutie bolo pre nás veľmi ťažké, pretože GRIMME Technica je jedným z našich najdôležitejších predstavení. Pri vysokej úrovni neistoty, ktorá v súčasnosti panuje, sme bohužiaľ nemali inú možnosť,“ uviedol Christoph Grimme, generálny riaditeľ GRIMME Landmaschinenfabrik. Všetky účasti na výstavách a udalosti celej skupiny spoločností patriacich pod firmu GRIMME boli tak celosvetovo zrušené do 31. decembra 2020. Patria sem aj Potato Europe vo Villers/St. Christophe (Francúzsko), ako aj Beet Europe v Seligenstadte (Nemecko).

Rôzne veľtrhy a výstavy sú mimoriadne dôležitými marketingovými nástrojmi, vďaka ktorým je možné udržiavať existujúce vzťahy so zákazníkmi, ako aj získavať nových zákazníkov. Preto hľadá spoločnosť GRIMME nové alternatívy a nové koncepcie s cieľom zostať v kontakte so zákazníkmi a ponúknuť čo najväčšiu transparentnosť informácií. V siedmich výrobných závodoch skupiny GRIMME v Nemecku, Dánsku, Číne a USA výroba neutícha a stále pokračuje. Vďaka vysokej kvalite výroby a ultramoderným výrobným procesom bolo možné prekonať všetky prekážky v dodávateľskom reťazci jednotlivými súčasťami z externých zdrojov. GRIMME uvádza, že vďaka zavedeniu prísnych hygienických pravidiel a novým pracovným procesom sú všetky závody na celom svete schopné pokračovať vo svojej činnosti aj napriek pandémii.

Výrobca na záver dodáva, že zabezpečil dodávku náhradných dielov, ktorá by mohla byť dokonca rozšírená prostredníctvom on-line obchodu v spolupráci s prémiovými partnermi GRIMME. Zaručená je aj preprava strojov ku zákazníkom a ich ďalší servis.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down