28.02.2022 | 09:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

HorschConnect je dostupný pre koncových zákazníkov

Systém HorschConnect sa zaradil do rodiny produktov od spoločnosti HORSCH, ktorej cieľom je čo najefektívnejšie prepojiť zákazníka, predajcu a spoločnosť HORSCH. Či už ide o lokalizáciu aktuálnej polohy stroja na poli, alebo ovládanie sejačky pomocou aplikácie, toto všetko je v súčasnosti už možné vykonať pomocou systému HorschConnect. 

HorschConnect sa zameriava na výhody konektivity a digitalizácie. Zahŕňa rastúcu digitalizáciu strojov HORSCH pomocou aplikácií, ako je aplikácia MobileControl na ovládanie stroja cez smartfón, alebo telematický portál HorschConnect na zaznamenávanie telemetrických údajov. Systém tak optimalizuje tok informácií.

 Pomocou HorschConnect má farmár v užívateľsky príjemnom formáte dostupné okamžité informácie o stroji, jeho prevádzkovej rýchlosti, či aplikovanej dávke. Samozrejmosťou je následné odosielanie pokynov na optimalizáciu pracovných procesov a zvýšenie efektivity. Diaľková diagnostika informácií o stroji a chybových hlásení napokon umožňuje proaktívny a cielenejší servis. 

 Aplikácia MobileControl je komfortná aj vďaka tomu, že ovládanie stroja prebieha cez smartfón, pričom je prehľadne navrhnutá tak, aby manipulácia s ňou bola čo najjednoduchšia. Napríklad stroj je možné rýchlo a intuitívne kalibrovať prostredníctvom aplikácie a vďaka tomu sú všetky informácie o produkte okamžite k dispozícii.

 Pomocou integrovaného WLAN pripojenia a GPS modemu hardvérové riešenie SmartCan pripája techniku značky Horsch k internetu, alebo smartfónu. Integrovaná pamäťová karta zaručuje dodatočnú zálohu dát v prípade nedostupnosti pokrytia mobilnou sieťou, čo je ďalšou dobrou správou pre koncových užívateľov.

 Systém HorschConnect je k dispozícii pre celý rad sejačiek a postrekovačov spoločnosti HORSCH a v budúcnosti bude kompatibilný aj s inými externými systémami. HORSCH teda nevytvára izolované riešeni,a aké možno neraz badať u konkurenčných systémov, ale sústredí sa na kompatibilitu a konektivitu s inými riadiacimi systémami a telemetriou. To tvorí významný krok vpred v oblasti digitalizácie, automatizácie a zvýšenej produktivity na konci ktorej je spokojný užívateľ – zákazník.

Viac sa dočítate v Roľníckych novinách.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down