30.01.2017 | 11:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Investovať do ľudí sa im oplatí

Vo firme Združenie agropodnikateľov, družstvo, Dvory nad Žitavou aj po určitých personálnych zmenách, ktoré sa udiali v minulom roku, pokračujú v systematickom vzdelávaní svojich členov a zamestnancov. V uplynulých dňoch pre nich zorganizovali odborno - relaxačný pobyt vo Vyhniach.

VYHNE. Túto tradíciu už pred viacerými rokmi založil vtedajší predseda družstva, Ing. Stanislav Becík. A firma v nej pokračuje aj po tom, čo si Ing. S. Becík v minulom roku presadol na stoličku predsedu Predstavenstva, a výkonnej moci sa v podniku ujal riaditeľ družstva Ing. Dušan Blaho.

Práve on v minulom týždni vo Vyhniach otvoril prvé tohtoročné školenie družstevníkov z Dvorov nad Žitavou.

Pokračujú v tradícii

Firma v začatej tradícii pokračuje podľa neho aj preto, lebo to považuje za dobrý a ústretový krok zo strany vedenia smerom k zamestnancom družstva. Samozrejme, firmu takéto odborno - relaxačné podujatie, organizované vo veľmi kvalitnom wellness centre, stojí aj nemálo peňazí. Vedenie ZAD Dvory to však chápe ako súčasť sociálneho balíčka, a snaží sa, aby pravidelné podujatie bolo prínosom pre všetkých.

Preto sú na dopoludnie i popoludnie naplánované odborné prednášky. V deň, kedy sme do Vyhní zavítali, družstevníkom z Dvorov prednášal Ing. Miroslav Macák, PhD., Z Katedry strojov a výrobných systémov Technickej fakulty SPU Nitra. V posluchárni v tej chvíli sedeli predovšetkým pracovníci, ktorí majú na starosti rastlinnú výrobu a mechanizáciu rastlinnej výroby.

Aj preto sa určite nie náhodou Ing. M. Macák vo svojej prednáške venoval možnostiam prevádzky súčasnej poľnohospodárskej techniky v systéme presného poľnohospodárstva.

(Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down