03.08.2021 | 07:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

JDLink odteraz bez ďalších poplatkov

JDLink je telematický systém, ktorý sa stará o prepojenie majiteľov stroja ku ich technike a zároveň umožňuje automatický dátový tok medzi strojmi a účtom John Deere Operations Center. Pripojenie JDLink zahŕňa zdieľanie agronomických údajov s obsluhou stroja, vzdialený prístup k terminálu z pohodlia kancelárie, sledovanie práce stroja a jeho využitia, monitorovanie diagnostických kódov na sledovanie malých porúch, či napríklad zasielanie hlásení o meteorologických javoch. Odteraz je táto služba zadarmo.

John Deere už teraz ponúka svojim zákazníkom službu JDLink bez ďalších poplatkov. Cieľom je uľahčiť zákazníkom prácu s ich strojmi, čomu napomôže získavanie informácií prostredníctvom služby JDLink zdarma. Táto zmena umožní zákazníkom službu JDLink aktivovať rýchlo a jednoducho a následne spravovať svoje pripojené stroje v rámci účtu John Deere Operations Center, či už na webe alebo v mobilnej aplikácii, ktorá je k dispozícii ako pre iOS, tak aj pre Android zariadenia. Predplatné alebo obnovenie predplatného už tak podľa informácií, ktoré uvádza výrobca, nebude vyžadované. Zákazníci si tak môžu službu jednoducho aktivovať a nechať ju zapnutú.

Od 14. júla po prihlásení do operačného centra budú zákazníci vyzvaní a požiadaní, či si chcú službu aktivovať. Po dokončení niekoľkých jednoduchých krokov bude služba JDLink spustená a pripravená poskytovať jednoduché, plynulé a nepretržité bezdrôtové služby, čím umožní zákazníkom sledovať svoje stroje a svoju farmu kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Dostupná je i funkcia automatickej registrácie, čo znamená, že zákazníci sa už nebudú musieť starať o pripojenie k novým zariadeniam. Budúce nákupy príslušenstva vyrobeného s telematickým systémom JDLink bude možné automaticky zaregistrovať.

Pripojenie JDLink poskytuje zákazníkom jednoduchú úroveň služieb, ktorá zahŕňa zdieľanie strojov a agronomických údajov a všetky funkcie dostupné v rámci Operations Center. „Táto zmena umožňuje zákazníkom získať plnú hodnotu z Connected Support a technológie presného poľnohospodárstva na ich farme,“ uviedla Jennifer Badding, manažérka pre presné poľnohospodárstvo spoločnosti John Deere. Zákazníci s existujúcou zmluvou o predplatenej službe JDLink môžu túto zmluvu nechať bežať, až kým jej platnosť nevyprší. Zákazníci si však môžu konvertovať existujúce predplatné na novú službu pripojenia kedykoľvek a bez ďalších poplatkov.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down