22.12.2022 | 09:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Katalóg traktorov 2022

Vážení čitatelia,

týždenník Roľnícke noviny je už viac ako deväťdesiat rokov vaším spravodajcom, partnerom a v mnohých prípadoch i pomocníkom pri riešení každodenných situácií v praxi. V rámci rubriky Poľnohospodárska technika sa snažíme prinášať tie najčerstvejšie informácie o podujatiach a novinkách z domova i zo sveta. Výrobcovia strojov dnes už dávno neponúkajú „iba železo“ a snažia sa neustále prichádzať s inováciami, ktoré uľahčia prácu práve vám, poľnohospodárom. Výber správneho traktora je pre každého farmára kľúčový.


Aj tento rok vám prinášame tabuľkový prehľad traktorov, ktorého cieľom je zjednodušiť rozhodovanie o vašom novom pomocníkovi. Traktory tých najetablovanejších značiek sú v ňom tak, ako aj po minulé roky zoradené podľa výkonu, vďaka čomu je celý katalóg prehľadný a ľahko sa v ňom zorientujete.


Zároveň by sme chceli touto cestou poďakovať v mene kolektívu vydavateľstva Profi Press výrobcom a predajcom poľnohospodárskej techniky, ktorí opätovne prispeli k zostaveniu tohto tabuľkového prehľadu. Dúfame, že katalóg Traktory 2022 splní svoj účel a pomôže pri výbere nového ťahového prostriedku, ktorý splní všetky očakávania budúceho majiteľa.


Na záver mi dovoľte v mene kolektívu Roľníckych novín v tomto predvianočnom období zaželať vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia, zdravia a úspechov v novom roku – možno aj s novým traktorom po boku!

LADISLAV ZÁVODSKÝ

https://rno.sk/wp-content/uploads/2022/12/2022-traktory-SK-min.pdf

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down