03.03.2020 | 09:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kompletný sortiment dielov pre postrekovače máte na dosah

Sezóna postrekových prác sa nezadržateľne blíži. Po vykonaní predsezónnej kontroly techniky na chemickú ochranu rastlín sa však môže objaviť kdejaký problém. Zistenie, že nám niečo nefunguje tak, ako má, by nás však nemalo nepríjemne prekvapiť, ak si náhradné diely od renomovaných svetových výrobcov môžeme objednať pohodlne cez internet a presne podľa našich požiadaviek.

Presne aj pre tento účel je na Slovensku dostupný internetový obchod spoločnosti KRAMP. Na webovom portáli www.kramp.com nájde každý poľnohospodár a farmár základný sortiment náhradných dielov pre postrekovače, či už podľa značky výrobcu techniky, prípadne podľa výrobcu náhradných dielov. Medzi tie najžiadanejšie náhradné diely pre postrekovače patria jednoznačne čerpadlá. „Naša firma ponúka náhradné diely od renomovaných svetových výrobcov. Medzi ne sa určite radia značky Annovi Reverberi, Comet, Bertolini, Hypro prípadne elektrické čerpadlá Surflo, ktoré sú inštalované na veľkom množstve strojov na chemickú ochranu rastlín,“ uviedol Daniel Rous, produktový špecialista spoločnosti KRAMP a pokračuje: „Čo sa týka univerzálnych náhradných dielov, samozrejmosťou je kompletná ponuka filtrov, či už sacích, tlakových, alebo plniacich.“ Zákazník si podľa slov zástupcu spoločnosti v ponuke nájde aj konkrétne diely na postrekovacie ramená, medzi ktoré patrí sortiment držiakov dýz, od jednoduchých hadicových prevedení až po otočné držiaky na niekoľko dýz od svetových značiek ARAG a TeeJet, či Geoline, ktoré nájdete na drvivej väčšine postrekovačov. Pre postrekovače do sadov a vinohradov sú k dispozícii napríklad diely značky Braglia. Firma KRAMP poskytuje kompletný sortiment dielov pre postrekovače Amazone, Lemken, či John Deere. Pri predsezónnej kontrole stroja je potrebné venovať pozornosť častiam stroja, ktoré vytvárajú výsledný postrekový obrazec - dýzam (tryskám). Tie dokážu značným spôsobom ovplyvňovať kvalitu agrotechnického zásahu a tým aj ekonomické výsledky pestovateľa. Dýzy je možné vyberať si podľa značiek, alebo aj podľa ich použitia pre všetky aplikácie, s ktorými sa bežný poľnohospodár môže v praxi stretnúť. V ponuke spoločnosti KRAMP nájdeme množstvo dýz od rôznych výrobcov, z ktorých môžeme spomenúť tie najpoužívanejšie - Agrotop, Nozal, TeeJet, či Lechler. Pri výbere dýz však nehľadíme iba na ich výrobcu, ale najmä na ich prevedenie a charakteristiku. „Do ponuky nášho internetového obchodu patria samozrejme základné štrbinové dýzy v plastovom, keramickom, alebo nerezovom prevedení. Okrem nich ponúkame veľmi širokú škálu injektorových dýz, ktoré sú dnes značne rozšírené kvôli trendu znižovania úletu postrekovej kvapaliny a spĺňajú požiadavky smernice Európskeho parlamentu a rady 2009/128/ES. Spomenúť môžeme napríklad i dvojštrbinovú injektorovú dýzu s asymetrickým uhlom Agrotop Hi Speed, ktorá umožňuje aplikáciu pri vysokých pojazdových rýchlostiach so súčasným zachovaním kvality postreku a prenikania postrekovej kvapaliny do porastu. Samozrejmosťou sú i dýzy pre použitie na postrekovačoch, či rosičoch pre sady a vinohrady, ako aj držiaky dýz v rôznych prevedeniach a základné komponenty rozvodov a regulácie,“ uviedol  Daniel Rous z firmy KRAMP.

Postrekovú kvapalinu je však potrebné do dýz aj dopravovať. V sortimente KRAMP tak samozrejme nechýbajú ani kompletné rozvody postrekovej kvapaliny pre stroje značiek, s ktorými firma už dlhé roky spolupracuje (napr. Lemken, Amazone, John Deere...)

Konfigurátor KRAMP

Veľmi zaujímavou službou pre zákazníkov od spoločnosti KRAMP je možnosť využitia konfigurátora pre zostavenie požadovaného prevedenia regulátora pre rozvod tlakového ovládania postrekovača. Zákazník si prostredníctvom internetového obchodu kramp.com môže zostaviť regulátor pre obsluhu svojho postrekovača v požadovanom prevedení (počet sekcií, regulačný a prepúšťací ventil, regulácia spätného toku a pod.)

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down