18.10.2019 | 02:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Konferencia o konkurencieschopnosti agrárneho sektora a aj oslava jubilea

V závere tohto týždňa sa v Bratislave konala konferencia, témou ktorej bola konkurenčná schopnosť slovenského poľnohospodárstva a potravinárstva. Podujatie zorganizovali NPPC - Výskumný ústav ekonomiky poľnohospodárstva a potravinárstva (VÚEPP) Bratislava a Vydavateľstvo Profi Press SK, ktoré je aj vydavateľom týždenníka Roľnícke noviny.

BRATISLAVA. Na podujatí sa zúčastnili predstavitelia Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR ako aj predsedovia a prezidenti všetkých troch poľnohospodárskych, agrárnych a potravinárskych komôr na Slovensku, prítomní boli aj čelní reprezentanti profesijných zväzov a združení, ale predovšetkým sa na podujatí zúčastnili podnikatelia z odvetvia poľnohospodárstva a potravinárstva, lebo najmä im bolo toto podujatie určené.

Na konferenciu potom v popoludňajších  hodinách plynulo nadviazala ďalšia spoločenská udalosť, ktorou bolo pripomenutie si 100. výročia VÚEPP Bratislava.

Ako v úvodnom slove zdôraznil Martin Sedláček, riaditeľ Vydavateľstva Profi Press SK, jubileum, konkrétne 90 rokov od založenia, si v budúcom roku pripomenú aj Roľnícke noviny. Dodal, že dianie v bratislavskom hoteli Gate One, kde sa podujatie konalo, mohli na TV RN naživo sledovať aj tí záujemcovia, ktorí sa na konferenciu nedostali. Pre TV RN to bolo prvé on-line vysielanie v jej zatiaľ krátkej histórii.

Tomuto podujatiu sa budeme podrobnejšie venovať v nasledujúcich vydaniach týždenníka Roľnícke noviny.

(buk)    

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down