27.04.2021 | 11:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

KRONE Smart telematika a Agrirouter

Podrobná analýza údajov o stroji a výmena dát medzi strojmi rôznych výrobcov - tieto funkcie ponúka KRONE Smart telematika spolu s platformou pre zdieľanie dát Agrirouter. Oba tieto nástroje teraz ponúka spoločnosť KRONE na dva roky zdarma ako balíček programov pre správu dát z riadiacich jednotiek telemetrie KRONE SmartConnect. SmartConnect už bol priebehu posledných niekoľkých rokov inštalovaný do mnohých strojov KRONE.

KRONE Smart telematika je základným stavebným kameňom KRONE Online zákazníckeho portálu www.mykrone.green. Prostredníctvom tohto portálu si môže zákazník v prípade potreby vzdialene vyvolať všetky potrebné údaje o stroji, ako je napríklad aktuálne vykonaná práca v daný deň. Po prihlásení do účtu si môžete objednať náhradné diely pre Váš stroj od preferovaného predajcu, spravovať svoje stroje, pridávať nové, či ukladať si rôzne poznámky ku každému dílerovi techniky.

Agrirouter popri tom umožňuje pracovať s údajmi zo strojov od rôznych výrobcov a programami rôznych spoločností. To umožňuje úplnú správu dát strojov od viacerých obchodných partnerov, v rôznych formátoch, a bohatý výber programových riešení. Takto je správu dát strojov možné prispôsobiť podľa požiadaviek každého podniku - je jedno či sa jedná o malých poľnohospodárov, alebo strediská služieb. Toto portfólio vystačí ako pre jednoduché monitorovanie stroja, tak aj pre systémy presného poľnohospodárstva.

Na základe tlačovej správy spracoval: Ladislav Závodský

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down