29.09.2022 | 01:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Malé poľnohospodárske podniky môžu o podporu žiadať iba do 30. septembra

      Bratislava 29. septembra (TASR) - Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) pripomína, že malé poľnohospodárske podniky môžu požiadať o paušálnu platbu 15.000 eur už iba do 30. septembra. Po tomto termíne nebudú žiadosti akceptované.


      Výzvu na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok z Programu rozvoja vidieka SR na roky 2014 až 2022 bola vyhlásená 1. júla 2022 a do dnešného dňa prijala PPA 42 žiadostí.
      Podpora vo forme paušálnej platby 15.000 eur je určená pre poľnohospodárske mikropodniky na realizáciu podnikateľského plánu v oblasti poľnohospodárskej prvovýroby. Podmienky oprávnenosti a ďalšie informácie majú žiadatelia k dispozícii na www.apa.sk .
      PPA upozornila, že žiadosti o nenávratný finančný príspevok (ŽoNFP) vrátane príloh sa podávajú výlučne elektronicky prostredníctvom formulára ŽoNFP zverejneného na portáli Slovensko.sk do elektronickej schránky PPA. Pre zabezpečenie plne elektronickej komunikácie vo vzťahu k ŽoNFP je potrebné, aby žiadateľ mal aktivovanú elektronickú schránku na doručovanie.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down