12.06.2014 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Medaily zbierajú ako na bežiacom páse

Súčasní spotrebitelia sú zaneprázdnení, ale nároční. Ich kritériami pre nákupné rozhodnutie sú výnimočnosť, kvalita, dôveryhodnosť a odlišnosť. Toto všetko a ešte aj vysokú prestíž, dodávajú vínam od spoločnosti Víno Matyšák, s.r.o., aj ocenenia z domácich a zahraničných súťaží.

BRATISLAVA. Firma Víno Matyšák stále potvrdzuje kvalitu svojich vín a zvyšuje ich prestíž aj formou súperenia s vínami z celého sveta. A o tom, že sa jej darí, svedčí aj ďalší úspech na medzinárodnej pôde. Ziskom troch ďalších vzácnych kovov zvyšuje svoj tohtoročný úspech na 39 medailí zo zahraničných výstav.
      Zlato prináša Prestige Frankovka modrá, rosé, neskorý zber, ročník 2013, ktorá svojou kvalitou a chuťou, presvedčila medzinárodnú odbornú porotu na súťaži Sélections Mondiales Des Vins. Táto súťaž sa konala v kanadskom meste Québec na prelome mája a júna. Po fenomenálnom úspechu na medzinárodnej súťaži Vinalies Paris je to v tomto roku už druhá zlatá medaila pre toto víno.
      Striebrom ovenčené prichádzajú zo súťaže Selezione del Signaco Roma Prestige Gold Devín, bobuľový výber, ročník 2013 a Oak Wood Cabernet Franc, ročník 2011. Obidve tieto vína už zožali na domácich aj medzinárodných súťažiach v tomto roku veľké úspechy a takisto patria k pýcham vinárstva Matyšák. Bobuľový Devín zažiaril v Moldavsku, Paríži, vo Valticiach a tiež v Bruseli. V dreve vyzretý Cabernet Franc už predtým bodoval na súťaži v Moldavsku a tiež vo Francúzsku.
      A príchodom letných dní sa medailová žatva rozhodne nekončí. Spoločnosť Víno Matyšák bude aj naďalej dokazovať najmä slovenským zákazníkom, že ich voľba kúpiť si slovenské kvalitné víno je správna.
(tasr-ots)

UPOZORNENIE: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down