30.12.2010 | 06:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Mliečny expres v Turci a okolí Kremnice i Prievidze

Surové kravské mlieko, gazdovské maslo, tvaroh či bryndzu ponúka pojazdný "mliečny expres" v obciach v Turci, v okolí Kremnice či Prievidze.

Počas dňa putuje po tejto predajnej trase, neskoro popoludní končí na stanovisku v Turčianskych Tepliciach. Pracovné príležitosti poskytol trom ľuďom. 
Ako uviedol Vojtech Pekárik, konateľ spoločnosti AGRO BLÁŽOVCE, s. r. o., ktorá expres prevádzkuje, automat funguje od konca novembra. Zákazník si môže mlieko "načapovať" do vlastnej nádoby, ktorú si prinesie; plastovú či sklenenú fľašu však ponúka aj samotný automat. Okrem mlieka sú v ponuke aj tvrdé a tavené syry, parenice, oštiepky, gazdovské maslo, tvaroh i bryndza. 
V blízkej budúcnosti chcú predávať aj syry či bryndzu z ovčieho mlieka, ako aj ďalšie výrobky z kravského mlieka. Na spomínanej predajnej trase je automat medzi 8.00 h a 16.00 h. Potom je od neskorého popoludnia do rána k dispozícii obyvateľom Turčianskych Teplíc na predajnom stanovisku oproti autobusovému nástupišťu. „Mlieko je v automate vymieňané za čerstvé raz za 24 hodín, ostatné produkty dopĺňame podľa potreby,“ informoval V. Pekárik.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down