22.11.2023 | 10:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

MPRV SR vykonalo personálne zmeny vo vedení štyroch štátnych podnikov

        Bratislava 22. novembra (TASR) - Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR urobilo viacero zmien vo vedení podnikov agrorezortu. Personálne zmeny sa dotkli štyroch štátnych podnikov a jednej príspevkovej organizácie, informoval hovorca MPRV Andrej Wallner.


        "Všetky uvedené personálne zmeny majú za cieľ zefektívniť prácu podnikov a organizácií v gescii MPRV a tiež vytvoriť priestor na zabezpečenie kvalitatívneho rozvoja dotknutých inštitúcií. Ide o personálne zmeny, respektíve poverenia dočasného charakteru, až do uskutočnenia riadnych výberových konaní, ktoré budú v súlade so zákonom vyhlásené a zverejnené na webovom sídle agrorezortu," uviedol Wallner.
        Povereným riaditeľom Hydromeliorácie sa stal Juraj Šustek, Lesy Slovenskej republiky dočasne povedie Ivan Danček a povereným riaditeľom Závodiska je Vladimír Šak.
        Od 22. novembra bude poverenou riaditeľkou podniku Plemenárske služby SR Marta Dianová. Príspevkovú organizáciu Národné lesnícke centrum dočasne povedie Ľuboš Halvoň.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down