20.02.2015 | 01:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na veľtrh nábytku sa postupne vracajú veľkí slovenskí výrobcovia

Nové produkty, trendy, materiály i technologické riešenia ponúkne 25. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, ktorý sa uskutoční v Nitre od 10. do 15. marca tohto roka.

NITRA. Nové produkty, trendy, materiály i technologické riešenia ponúkne 25. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, ktorý sa uskutoční v Nitre od 10. do 15. marca tohto roka. Významné aj začínajúce slovenské či české firmy predstavia na nitrianskom výstavisku svoju produkciu, ktorú konfrontujú nielen s ďalšími zahraničnými firmami, ale aj so záujmom konečného spotrebiteľa.

V minulom roku sa na veľtrhu prezentovalo 428 vystavovateľov, ktorí obsadili plochu 22.000 štvorcových metrov, čím sa veľtrh zaraďuje medzi najvýznamnejšie nábytkárske podujatia v strednej a východnej Európe. Na veľtrh sa postupne vracajú aj slovenskí výrobcovia, ktorí sa v minulosti na veľtrhu neprezentovali.

Veľtrh podporí aj Ministerstvo hospodárstva SR. "Ministerstvo všeobecne podporuje expozície a účasť slovenských firiem nielen na Slovensku. Ak vyhodnotíme, že veľtrh je dôležitý pre slovenské i zahraničné firmy, podporíme ho aj v budúcnosti," povedal minister hospodárstva Pavol Pavlis.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down