08.12.2022 | 10:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na výstavisku Agrokomplex sa začal veľtrh Agrosalón

      Nitra 8. decembra (TASR) - Viac ako štyri desiatky domácich i zahraničných výrobcov, predajcov a importérov poľnohospodárskej techniky sa v týchto dňoch predstavujú na Národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre. Veľtrh Agrosalón tam aj so sprievodnými podujatiami potrvá od 7. do 10. decembra.


      Ako informovali organizátori, veľtrh ponúka poľnohospodárom príležitosť vybrať si v predsezónnom termíne vhodnú techniku pre svoju každodennú prácu. Agrosalón ponúkne aj odborný sprievodný program v podobe prednášok na aktuálnejšie témy v poľnohospodárstve. "Jeho súčasťou je napríklad konferencia o financovaní poľnohospodárskych subjektov po roku 2023 i udeľovanie cien v kategóriách Stroje a technológie v rastlinnej výrobe, Stroje a technológie v živočíšnej výrobe, Lesné stroje na ťažbu a manipuláciu a Komunálna technika na úpravu stavebných plôch," uviedli organizátori.
      Veľtrh Agrosalón vznikol na základe snahy výrobcov a predajcov pôdohospodárskej techniky o samostatný odborný veľtrh. Jeho vznik v roku 2007 podporilo Združenie dodávateľov pôdohospodárskej techniky v SR Agrion. "Agrosalón sa koná v dvojročnom cykle," pripomenuli organizátori.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down