26.04.2022 | 12:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

New Holland rozširuje ponuku lisov s variabilnou komorou

Nový lis na okrúhle balíky Pro-Belt bude predstavený na miestnych podujatiach na niektorých kľúčových trhoch a verejnosť si ho bude môcť pozrieť na výstavách SIMA a Eima. Prémiový lis Pro-Belt vyniká svojou všestrannosťou a produktivitou pri všetkých plodinách a podmienkach, vysokou hustotou balíkov a výnimočnou spoľahlivosťou a životnosťou.

Simon Nichol, vedúci produktového manažmentu pre stroje na spracovanie krmovín uviedol: „Sériu Pro-Belt sme vyvinuli, aby sme splnili špecifické potreby službárov a farmárov, ktorí dosahujú vysokú vyťaženosť svojich lisov. Jeho spoľahlivosť je pre nich kľúčovým faktorom úspechu a funguje rovnako dobre, keď sú jednotlivé operácie lisovania očakávané alebo odložené. Vyniká pre jeho výnimočnú produktivitu vo všetkých podmienkach a plodinách, poskytuje vysokú hustotu balíkov, ktorá pomáha udržiavať nutričné ​​vlastnosti čerstvo zozbieranej biomasy. A čo viac, táto vynikajúca všestrannosť a výkon prichádza v štýlovom, efektívnom dizajne.“

Lis Pro-Belt bol navrhnutý na základe spätnej väzby, ktorú New Holland zhromaždilo prostredníctvom mnohých testovacích jázd zákazníkov po celom svete – od Severnej Ameriky po Austráliu, Nový Zéland a Európu, ktoré spoločne zlisovali 150 000 balíkov. Účastníci jasne vyjadrili vlastnosti, ktoré považovali za základné: všestrannosť lisu, kapacita a hustota balíkov a vzhľad. Nový lis poskytuje vo všetkých smeroch vynikajúci výkon.

Nový lis bol vyvinutý pre dosiahnutie spoľahlivosti a odolnosti, s delenou prevodovkou pre vysokú mechanickú účinnosť a robustnosť a efektívny dizajn s menším počtom silnejších komponentov a pohyblivými časťami. Odolný rotor s priemerom 520 mm v kombinácii s aktívnou sklápateľnou podlahou poskytuje obsluhe neustálu spätnú väzbu, čo mu umožňuje maximalizovať produktivitu s vysokou priepustnosťou a nepretržitým vkladaním. Rovnako dobre sa mu darí pri výrobe siláže a suchej slamy, kde dosahuje konštantne vysokú hustotu balíkov a dokonale tvarované, pevné balíky pre ľahkú manipuláciu a stohovanie.

S kapacitou do 30 ton za hodinu a 140 kg/m3 pri slame, Pro-Belt umožní zákazníkom rýchlejšie lisovať ich plodiny a dokončiť parcelu za kratší čas s menším počtom balíkov. New Holland predvedie ukážku novej série Pro-Belt na demonštráciách a miestnych podujatiach vo Francúzsku, Taliansku a Spojenom kráľovstve počas prvej polovice roku 2022 v rámci príprav na oficiálne uvedenie pre verejnosť v novembri na výstave SIMA vo Francúzskom Paríži a na výstave Eima v talianskej Bologni.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down