15.08.2023 | 07:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

NLC vypracovalo pre žiadateľov o príspevky na lesnú techniku z EÚ katalóg cien

        Zvolen 15. august (TASR) - S cieľom zjednodušiť a zefektívniť organizáciám proces administrácie žiadostí o nenávratný finančný príspevok vypracovalo Národné lesnícke centrum (NLC) vo Zvolene komplexný materiál pod názvom Katalóg cien vybraných druhov lesnej techniky a prídavných zariadení. Zároveň vypracovalo aj jeho elektronickú verziu.


        "Záujemcovia o podporu z Programu rozvoja vidieka SR 2014 - 2022 ocenia fakt, že v prípade spomínanej aplikácie ide o automatizovaný nástroj, ktorý prostredníctvom kritérií stanovených žiadateľom vypočíta katalógovú cenu pre vybranú lesnú techniku, oprávnenú obstarať v rámci pripravovanej výzvy pre Podopatrenie 8.6," informoval koordinátor NLC pri využívaní pomoci v štrukturálnych a investičných fondoch EÚ v pôdohospodárstve Peter Hrbáľ.
        Potenciálnym žiadateľom, ako aj širokej odbornej verejnosti budú katalóg a elektronická aplikácia prvý raz predstavené v expozícii NLC v rámci 48. ročníka medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex 2023, ako aj v rámci výstavy Poľovníctvo, Rybárstvo a Včelárstvo, ktoré sa budú konať od 17. do 20. augusta.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down