24.08.2021 | 08:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

NOVÁ KABÍNA, OVLÁDACIE PRVKY A PRIPOJENIE PRE STEYR TERRUS CVT

Trojmodelový vlajkový rad STEYR bol v celom rozsahu prepracovaný. Medzi hlavné inovácie patrí nová kabína, dva nové balíky špecifikácií, úplne nový interiér s novou lakťovou opierkou Multicontroller III, konfigurovateľnými ovládacími prvkami, monitorom Infomat 1200, a vybavený tabletom. Navyše teraz balíček bezdrôtového pripojenia Full S-Fleet umožňuje okamžitý prenos dát a diaľkové monitorovanie.

Vďaka novému dizajnu kabíny, prepracovanému štýlu, premysleným ovládacím prvkom a pokročilej technológii pripojenia je teraz nová generácia traktorov Terrus CVT na vrchole strojov z portfólia rakúskeho výrobcu STEYR. Uvedenie nového radu s výkonom 250-300 koní znamená pokračovanie v snahe značky ponúkať modely s najvyššou úrovňou kvality, komfortu a technológie, aby bola práca v poľnohospodárstve jednoduchšia, efektívnejšia a produktívnejšia.

Rovnako ako predchádzajúci rad, predstavený v roku 2015, rad Terrus CVT - vyrábaný v závode St. Valentin v Rakúsku - obsahuje tri modely (nominálny/menovitý výkon 250/270/300 k), z čoho všetky modely sú poháňané prevodovkou STEYR CVT. Okrem toho má tento rad množstvo jedinečných funkcií pre Terrus CVT novej generácie. Patrí sem nová kabína s úplne prepracovaným interiérom, vrátane novej lakťovej opierky Multicontroller III, konfigurovateľné ovládacie prvky, dotykový monitor Infomat 1200, prístrojové vybavenie motora/prevodovky, tablet a-po prvýkrát telematiky STEYR S-Fleet s okamžitým obojsmerným prenosom dát .

Štýl s nálepkou STEYR
Vzhľad a štýl sú dôležitými prvkami moderných traktorov a navonok nový Terrus CVT ukazuje vplyv filozofie dizajnu „avantgardy“ spoločnosti STEYR na vytvorenie prémiového zážitku na palube prémiového traktora. Tomuto vzhľadu zodpovedajú funkcie, ktoré sú rovnako špičkové a sú zamerané na skúsenosti operátora, ovládanie traktora, ovládanie náradia a presné poľnohospodárstvo, všetko prepojené a prispôsobiteľné rôznym aplikáciám a preferenciám.

Pri nástupe do nového vstupného priestoru vedúceho do kabíny budú operátori považovať za kľúčovú vlastnosť úplne novú lakťovú opierku Multicontroller III. Obsahuje prepracovaný multifunkčný joystick Multicontroller, prispôsobiteľné ovládacie prvky vrátane diaľkových ventilových tlačidiel s LED farebnou indikáciou - umožňujúce obsluhe nastaviť si traktor Terrus CVT podľa svojich vlastných preferencií a nový dotykový terminál Infomat 1200 kompatibilný s ISOBUS. Infomat 1200 s vysokým rozlíšením poskytuje prehľad o všetkých funkciách traktora a umožňuje obsluhu a optimalizáciu hydrauliky, vývodového hriadeľa, motora a prevodovky buď pomocou dotykovej obrazovky, nového otočného ovládača zvaného enkodér, alebo tlačidiel s rýchlou voľbou. Navyše môže zobrazovať kanály kamery, napríklad monitorovať závesnú techniku vzadu alebo spredu.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down