16.08.2022 | 09:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové funkcie a balíčky pre lisy série RB

Massey Ferguson, člen koncernu AGCO predstavil rad nových funkcií a možností pre zlepšenie prevádzky a produktivity svojich lisov na okrúhle balíky série MF RB.

Vylepšenia spoločnosti Massey Ferguson zahŕňajú nové balíky exkluzívnych špecifikácií, ktoré automatizujú opakujúce sa úlohy, čím zjednodušujú obsluhu lisov a znižujú pracovné zaťaženie obsluhy strojov, čo má v konečnom meradle za následok zvýšenie produktivity.

Špecifikácia Exclusive Tractor Implement Management (TIM) poskytuje rovnako vysokú úroveň automatizácie a zahŕňa aj zastavenie traktora. Medzi ďalšie novinky patrí automatické mazanie a ovládací terminál základnej úrovne s dotykovou obrazovkou.

„Tieto nové funkcie a možnosti pravdepodobne oslovia používateľov dbajúcich na vysokú výkonnosť, ktorí budú ťažiť zo zvýšenej produktivity, ktorú prinášajú. Ďalšie možnosti tiež umožňujú používateľom vybrať si vyššiu úroveň špecifikácií, aby lisy vyhovovali ich požiadavkám a úrovniam investícií“, hovorí Jérôme Aubrion, riaditeľ marketingu spoločnosti Massey Ferguson pre Európu a Stredný východ.

Vylepšenia lisu na okrúhle balíky radu MF RB

Nové balíky exkluzívnych špecifikácií dostupné pre všetky modely lisov MF RB Xtra Solo automatizujú mnohé funkcie lisov:

  • Exkluzívny balík špecifikácií s funkcionalitou Tractor Implement Management (TIM).
  • Nový dotykový terminál MF BaleControl základnej úrovne
  • Nový displej pre všetky terminály vrátane ISOBUS
  • Automatický systém mazania pre všetky lisy s variabilnou komorou
  • Vylepšený sklápač balíkov pre kombinácie lis/balička Protec.


Exkluzívny balík zvyšuje automatizáciu

Exkluzívna špecifikácia, ktorá je k dispozícii pre všetky lisy MF RB Xtra Solo, využíva load-sensig hydrauliku traktora na automatizáciu opakujúcich sa úloh. Kombinácia viacerých možností v jednom balíku znižuje množstvo opakujúcich sa úloh, ktoré musia obsluhy strojov vykonávať, čo pomáha zvyšovať produktivitu.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down