20.04.2021 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Nové verzie Kubota L1 a L2 spĺňajú emisné normy Stage V

Kubota naďalej neúnavne pracuje na poskytovaní najlepších riešení, ktoré vyhovejú všetkým potrebám. V tomto duchu uviedol japonský výrobca na trh dve úplne nové rady kompaktných traktorov, ktoré stavajú na úspechoch dosiahnutých v minulosti radmi L1 a L2. Obe nové série sú teraz vybavené motormi Kubota Stage V a dizajnom exteriéru a interiéru, ktorý bol úplne obnovený pre nový štýlový vzhľad.

Nové kompaktné traktory Kubota radu L1 boli navrhnuté tak, aby boli vysoko odolné s rovnakým ohľadom na ovládanie a servis.

V nových traktoroch dostáva zákazník na výber trojstupňovú hydrostatickú prevodovku HST, alebo synchronizovanú manuálnu prevodovku s ôsmimi prevodovými stupňami vpred aj vzad. Poháňané sú štvorvalcovými naftovými motormi Kubota Stage V s výkonom 45, 51 a 55 konských síl, vďaka čomu majú mimoriadne čistý chod.

Jednou z hlavných výhod traktorov Kubota je ich platforma s priestranným a pohodlným dizajnom. Séria L1 nie je výnimkou, a je vybavená sklopným zadným rámom ROPS a výškovo nastaviteľným volantom. Séria L1 sa tiež vyznačuje veľkorysou nosnosťou zadného trojbodového závesu, s maximálnou nosnosťou 1 750 kg.

Kompaktné traktory radu L2 sa vyznačujú nevídanou kombináciou pohodlia a efektívnosti, čo z nich robí ideálne riešenie pre náročných profesionálov.

Rad L2 umožňuje používateľom vybrať si z troch rôznych výkonov motora od 33 do 45 kW (45 až 61 konských síl), priestrannej a dobre vybavenej kabíny alebo verzie ROPS, šestnástimi rýchlosťami vpred aj vzad s mechanickou, plne synchronizovanou alebo trojstupňovou hydrostatickou Hi-Lo prevodovkou. Nosnosť zadného závesu je 1 750 kg, čo umožňuje ľahkú manipuláciu so širokou škálou nástrojov.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down