22.10.2013 | 01:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Novinky

Každý kto vo svete poľnohospodárskej techniky niečo znamená, sa s určitosťou objaví i na najvýznamnejšom medzinárodnom podujatí tohto roka, zameranom na poľnohospodársku techniku a profesionálnu rastlinnú výrobu, veľtrhu AGRITECHNICA 2013.

Vývoj ide nezadržateľne vpred a výrobcovia poľnohospodárskej techniky sa predbiehajú v produkcii stále modernejších, ekonomickejších a inovatívnejších strojov. Už čoskoro príde ich čas. V Nemecku, v hlavnom meste spolkovej krajiny Dolné Sasko, v Hannoveri, sa začiatkom novembra (od 10. do 16. novembra), znova po dvoch rokoch otvoria brány výstavy AGRITECHNICA a výrobcovia poľnohospodárskej techniky budú mať príležitosť predstaviť svoje najhorúcejšie novinky novinárom z celého sveta, ako i odbornej a laickej verejnosti, ktorí počas šiestich dní zavítajú
na veľtrh.
Aj keď časť noviniek uzrie svetlo sveta už pred samotnou výstavou, počas tlačových dní, ktoré sú v rámci príprav na veľtrh AGRITECHNICA 2013 organizované výrobcami poľnohospodárskej techniky, je takmer isté, že tie najväčšie „trháky“ ostanú ukryté pred zrakmi zvedavcom až do dňa „D“. Po dvoch rokoch sa tak opäť dozvieme aké sú trendy poľnohospodárskej mechanizácie a kam smeruje jej vývoj.
VLADIMÍR VOJTKA

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down