20.12.2011 | 02:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

OK

„Verím tomu, že väčšina z poľnohospodárov by si priala, aby ten nadchádzajúci rok, s dvojkou na začiatku a s dvomi jednotkami na konci, bol na konci na jednotku. Teda aby bol lepší ako rok, ktorý pred piatimi dňami odišiel do nenávratna...“

Zdajú sa vám, milí čitatelia, tieto slová povedomé? Ak áno, potom ste naozaj našimi pozornými čitateľmi. Práve týmito slovami a práve na tomto mieste sme pred necelým rokom „otvárali“ rok 2011.
Dnes, keď do jeho konca chýba už len desať dní, sme úprimne radi, že nádeje, ktoré sme v našom novoročnom stĺpčeku vyslovili, nevyzneli plano. A že sa do značnej miery naplnili.
Možno odchádzajúci rok 2011 nebol po všetkých stránkach úplne na jednotku. A ak aj bol, tak určite nie pre všetkých poľnohospodárov, potravinárov a ľudí, obývajúcich a zveľaďujúcich náš vidiek. Zázraky sa totiž ešte stále nedejú...
Napriek tomu si trúfame tvrdiť, že toto bol určite dobrý rok. A za to patrí úprimná vďaka všetkým ľuďom v našom agrárnom odvetví, ktorí sa oň tou či onou mierou zaslúžili.
Tí všetci si určite spolu s nami prajú, aby rok 2012 nebol o nič horší. Lebo lepšie môže byť vždy.
BOHUMIL URBÁNIK

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down