20.03.2020 | 06:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Po skončení na poste agroministerky sa asi vráti k podnikaniu

Ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela Matečná (SNS) sa po skončení svojho pôsobenia na čele agrorezortu pravdepodobne vráti k podnikaniu. Uviedla to pred posledným rokovaním dosluhujúceho vládneho kabinetu.

BRATISLAVA. "Potrebujem si určite oddýchnuť, pretože neviem, či bol niekto predo mnou štyri roky generálnym riaditeľom (Slovenského pozemkového fondu, pozn. TASR) a potom štyri roky ministrom poľnohospodárstva. Takže si oddýchnem. Predtým som podnikala v poľnohospodárskom poradenstve, určite sa potom vrátim k tomu, čo som robila a čo viem robiť," avizovala Matečná.
"Urobili sme toho veľmi veľa pre rezort, ktorý vediem, aspoň z môjho pohľadu. Odchádzam so spokojnosťou na duši, že odovzdávam (agro)rezort v plnej sile a s dobrým svedomím, že som urobila všetko, čo som vládala a ako som najlepšie vedela," zhodnotila.
Dodala, že kolektív pracovníkov z MPRV jej "určite bude chýbať". "Nie je to také jednoduché, proste im povedať 'ahoj', ale tie vzťahy zostávajú," uzavrela.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down