25.04.2023 | 03:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

PPA prijíma žiadosti o dotácie na účasť na výstavách

        Bratislava 25. apríla (TASR) - Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) zverejňuje výzvu na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie na zabezpečenie účasti chovateľov a pestovateľov na výstavách. Termín na podávanie žiadostí o túto štátnu pomoc je od 25. apríla do 23. mája 2023. Žiadosti podané po uvedenom termíne nebudú platobnou agentúrou akceptované.


        Dotácia sa podľa PPA vzťahuje na výstavu Demeter, Chovateľský deň mäsových plemien (Medzianky), Chovateľský deň ošípaných (Nitra), Chovateľský deň pinzgauského dobytka (Podtureň), Chovateľský deň v Skanzene (Vychylovka), Kôň 2023 (Trenčín), Národná výstava hospodárskych zvierat (Nitra), Celoslovenské ovčiarske slávnosti (Východná), Regionálna výstava oviec a kôz (Kamenica), Simmental Cup – Národný šampionát (Masarykov dvor), Stredoslovenská výstava koní (Podzámčok), Šampionát holsteinského plemena SR (Nitra), ako aj na Výstavu tradičných plemien koní – 100. výročie založenia Žrebčína Motešice.
        Platobná agentúra dodala, že žiadosť o poskytnutie dotácie sa predkladá prostredníctvom formulára žiadosti, ktorého súčasťou musia byť povinné prílohy. K dispozícii sú na www.apa.sk.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down