10.10.2022 | 03:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

PPA prijíma žiadosti o poskytnutie dotácie na účasť spracovateľa na výstave

      Bratislava 10. októbra (TASR) - Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) zverejnila výzvu na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie na účasť spracovateľa na výstave. Vyzýva oprávnených žiadateľov k predkladaniu žiadostí o poskytnutie minimálnej pomoci v roku 2022 v termíne od 10. októbra do 31. októbra 2022. Žiadosti podané po tomto termíne nebudú akceptované.


      Podporné opatrenie sa podľa PPA vzťahujú na výstavy  Agrokomplex Nitra, Alimentaria Barcelona, Biofach Norimberg, Danubius Gastro Bratislava, Gastra & Kulinária Nitra, ISM Kolín, PLMA Amsterdam a SIAL Paríž. Žiadosť o poskytnutie dotácie je potrebné predložiť prostredníctvom formulára žiadosti spolu so všetkými povinnými prílohami.
      Kópie dokladov o uhradených nákladoch alebo výdavkoch, ktoré vznikli žiadateľovi pred predložením žiadosti, je nutné predkladať platobnej agentúre spolu so žiadosťou. V prípade výstav, ktoré sa budú konať po dátume ukončenia výzvy, je potrebné predkladať zálohové faktúry alebo preddavkové faktúry.
      V prípade účasti na výstave Gastra & Kulinária v Nitre v dňoch 9. až 12. novembra 2022 je žiadateľ povinný doručiť kópie dokladov o uhradených nákladoch alebo výdavkoch najneskôr 18. novembra 2022, v opačnom prípade nebudú akceptované. Všetky potrebné informácie k tejto dotácii nájdu žiadatelia na www.apa.sk.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down