28.05.2019 | 12:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Predstavili moderné a pokrokové stroje

Medzinárodný poľnohospodársky veľtrh Agrosalón 2019 patrí k najvýznamnejším veľtrhom svojho druhu na Slovensku. Od začiatku svojej existencie predstavuje stabilné zázemie pre úspešnú komunikáciu odborníkov v danom odvetví a prezentuje inovácie i technológie v poľnohospodárskej technike a mechanizácii. Vystavovatelia prezentujú taktiež komunálnu techniku. Zastúpené sú trendy – digitálne technológie, precízne poľnohospodárstvo a využitie navigačných systémov.

Agrosalón 2019

Jednou z firiem, ktorá sa predstavila na tomto ročníku, bola spoločnosť AGROPART, s.r.o. pôsobiaca na trhu od roku 1996. Nosným programom spoločnosti je dovoz a servis poľnohospodárskej a komunálnej techniky a náhradných dielov.

Na výstave predstavili nosiče kontajnerov pre komunál, veľkoobjemové návesy od tradičného českého výrobcu poľnohospodárskej techniky WTC Písečná, ktorý okrem uvedeného vyrába aj prepravníky zvierat a prepravníky balíkov .V prípade nosičov kontajnerov si zákazníci môžu vybrať z viacerých typov kontajnerov, či už na prepravu stavebného materiálu, fekálne kontajnery, alebo veľkoobjemové kontajnery na biologický odpad. „Prepravníky sú kvalitatívne na veľmi vysokej úrovni. Majú plne automatický záťažový brzdový regulátor tlaku, čo máloktorý výrobca dáva do tohto typu strojov,“ uviedol Ing. Miloš Tinák, konateľ spoločnosti AGROPART, ktorej nosným programom sú predovšetkým fekálne cisterny.

Svoju premiéru na Slovensku má fekálna cisterna REXAGER od renomovanej poľskej spoločnosti MEPROZET - jednej z najväčších výrobcov fekálnych cisterien v Európe. Vo svojom závode v Kosciane ročne vyrobia až do 1 600 fekálnych cisterien. Niekoľko desiatok rokov skúseností s výrobou sa premieta do kvality, prevádzkovej spoľahlivosti a dlhej životnosti.

Viac sa dočítate v Roľníckych novinách.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down