29.05.2012 | 02:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Premiéra

Celoslovenské dni poľa budú mať v dňoch 6. a 7. 6. svoju premiéru. Na poli je pripravených viac ako 450 políčok o rozmeroch 8 x 2,5 metra, a na každom z nich je iná odroda alebo iný pokus s prípravkami na ochranu alebo výživu rastlín.

Už viac než rok chystáme pre poľnohospodárov z celého Slovenska túto výstavu pod šírym nebom, ktorú doplní prehliadka všetkých významných značiek poľnohospodárskej techniky a ukážky využitia GPS navigácie v praxi.
Táto prehliadka by sa neuskutočnila bez spolupráce s poľnohospodárskym podnikom ZAD Dvory nad Žitavou, ale najmä so šľachtiteľmi a množiteľmi odrôd, ktorým patrí za spoluprácu a podporu akcie naša spoločná vďaka. Rovnako ďakujeme ďalším spoluporiadateľom, CVRV Piešťany, SPPK, SPÚ, ÚKSUP a Združeniu výrobcov a predajcov pôdohospodárskej techniky v Slovenskej republike AGRION.
Všetci si vážime skutočnosť, že záštitu nad podujatím prevzal predseda vlády Slovenskej republiky a že Celoslovenské dni poľa pán premiér R. Fico i pán minister pôdohospodárstva Ľ. Jahnátek
osobne navštívia.
V mene týždenníka Roľnícke noviny vás všetkých čo najsrdečnejšie pozývam na Celoslovenské dni poľa.
MARTIN SEDLÁČEK

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down