20.02.2013 | 11:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Renesancia tradičných chutí

Firma, ktorú vediete, pred niekoľkými dňami otvorila už druhú predajňu. Prečo ste sa po Veľkom Blahove rozhodli otvoriť predajňu s farmárskymi výrobkami aj v Šamoríne? To bola prvá z otázok, na ktoré pre Roľnícke noviny odpovedá PhDr. Katarína RIMÓCZYOVÁ, generálna riaditeľka firmy E.X.A.T. A-Group, a.s.

„Naše Poľnohospodárske družstvo vo Veľkom Blahove, člen skupiny E.X.A.T A-Group, a.s., sa vlani rozhodlo finalizovať produkciu z vlastného chovu ošípaných, ktorý bol dovtedy v útlme, prostredníctvom sfunkčnenia vlastného bitúnka a malovýrobne. Koncovkou tohto nášho vnútropodnikového reťazca bolo zriadenie predajne mäsa a mäsových výrobkov pod značkou Z nášho dvora, čo sa udialo v auguste 2012 priamo v areáli PD vo Veľkom Blahove. Záujem kupujúcich predčil naše očakávania, a veľký interes verejnosti o mäso a mäsové výrobky z pôvodného domáceho slovenského chovu ošípaných nás utvrdili v správnosti nášho profesionálneho odhadu.
Ukázalo sa, že ľudia chcú kupovať čerstvé mäso a chutné a voňavé klobásy. Zistili sme, že renesanciu prežívajú tradičné chute v podobe našich výrobkov z regiónu Žitného ostrova.“
Celý rozhovor nájdete v najnovšom, 8. čísle Roľníckych novín

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down