S ponukou produktov, služieb a poradenstva

Spoločnosť INTERAGROS, a. s., ktorá sa každoročne zúčastňuje Celoslovenských dní poľa – tentoraz v Oponiciach, patrí medzi významné obchodné firmy pôsobiace v slovenskom agrosektore. Poskytuje komplexné služby pre poľnohospodárov aj spracovateľov komodít s rozsiahlou sieťou moderných uskladňovacích a sušiarenských kapacít. 

CDP 2023

„Spoločnosť INTERAGROS je pravidelným účastníkom Celoslovenských dní poľa. V tomto roku sme si pre našich poľnohospodárov pripravili väčší stánok s priestorom nielen pre odborné, ale aj spoločenské stretnutia. Tým, že rastie naša spoločnosť chceme, aby aj naši partneri – poľnohospodári rástli spolu s nami, aby sa cítili u nás dobre,“ uviedla Ing. Monika Košinová, marketingová manažérka spoločnosti INTERAGROS, ktorej hlavná činnosť spočíva v nákupe poľnohospodárskych komodít a v predaji osív, chemických ochranných prostriedkov, priemyselných hnojív, poľnohospodárskych kŕmnych surovín a palív. Spoločenskej atmosfére stánku spoločnosti odpovedalo aj špeciálne pripravené občerstvenie, pripravené výlučne zo slovenských potravín od lokálnych dodávateľov.

„V tomto roku mali partneri možnosť v našom stánku okrem iného dostať informácie aj o komplexnej ponuke vysokokvalitných granulovaných hnojív od srbskej spoločnosti Elixír,“ informovala o spolupráci M. Košinová. Zdôraznila, že kvalitné produkty a dobré viacročné skúsenosti s nimi sú predpokladom, že aj naďalej bude spoločnosť INTERAGROS ich výhradným distribútorom v rámci Slovenskej republiky.

Ani spoločnosť INTERAGROS nezaháľa v oblasti hnojív. V ponuke pre svojich partnerov má široké portfólio vysokokvalitných granulovaných hnojív, pričom zvlášť odporúča tekuté dusíkaté hnojivá s obsahom síry - AGRODAS TH a AGROSUREA. Tieto produkty vďaka vyváženému pomeru základných makrobiogénnych živín - dusíka a síry, umožnia rastlinám ekonomicky a efektívne prijímať a využívať živiny. Práve toto je začiatok cesty k dosiahnutiu vysokých a kvalitných úrod. Súčasťou expozície spoločnosti INTERAGROS bol aj odrodový pokus s výberom tých najlepších a najvýkonnejších odrôd patriacich do exkluzívneho programu ENAGOLD. Konkrétne ich reprezentovalo deväť odrôd pšenice a sedem hybridov repky. Podľa marketingovej manažérky značka ENAGOLD pomáha pestovateľom v rýchlej orientácii a vo výbere kvalitných odrôd poľných plodín.

Viac sa dočítate v Roľníckych novinách.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down