14.09.2018 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Skutočne pestrá ponuka techniky

Firma B & B Team s. r. o. sa zúčastnila výstavy Agrokomplex 2018 so širokou škálou vystavených strojov. Spoločnosť si zakladá na tom, že je osvedčeným zástupcom výrobcov. Vďaka tomu je firma schopná vykonávať všetky legislatívne úkony vrátane typového schvaľovania strojov, zabezpečenia záručného a pozáručného servisu a pod. V expozícii B & B Team nás privítal obchodný manažér spoločnosti, Ing. Norbert Michlian, ktorý nám ochotne poskytol informácie ohľadom poskytovaných produktov a služieb.

Portfólio strojov firmy B & B Team obsahuje naozaj pestrú paletu strojov. Okrem traktorov a kombajnov si zákazník nájde v ponuke firmy B & B Team takmer všetku techniku, potrebnú pre svoje hospodárenie - stroje na prípravu pôdy, sejačky, rozmetadlá, stroje na chemickú ochranu rastlín, závlahovú techniku, návesy a pod. V ponuke firmy nájdeme i techniku pre zeleninárov, prípadne pestovateľov zemiakov.

Výrobca techniky UNIA ponúka veľmi širokú paletu strojov a vďaka tomu vieme ponúknuť takmer všetko, čo poľnohospodár potrebuje pri svojej každodennej práci. Technika značky FORRÁS sa naopak zameriava na chemickú ochranu rastlín a závlahovú techniku (pásové zavlažovače). „Postrekovače ponúkame v rôznych variantoch, od objemu 100 l do veľkých ťahaných postrekovačov s objemom 4 000 l. V našej ponuke nájdu zákazníci aj špeciálnu techniku do sadov a viníc. Ponúkame i stroje, ktoré vyžadujú menší výkon traktorov od 22 do 36 kW. Na druhej strane ponúkame i širokozáberové stroje, medzi ktoré spadajú napríklad naše sejacie stroje so záberom 6 m, veľké špeciálne návesy s nosnosťou vyše 20 t a pod.“, oboznámil nás v úvode s momentálnou ponukou firmy Ing. Michlian.

Čo sa týka techniky na chemickú ochranu rastlín značky FORRÁS, tá poskytuje užívateľom rovnaké funkcie a komfort, ktorými sa vyrovná renomovaným výrobcom postrekovačov. Už aj výrobca FORRÁS začal stroje vyšších modelových radov vybavovať odpruženou nápravou. Ako nám prezradil Ing. Michlian, zákazníci  sa po nákupe techniky od firmy B & B Team radi vracajú i po dlhšej dobe. „Tento rok sa nám podarilo umiestniť postrekovač ku zákazníkovi v Košútoch, ktorému som ako jeden z mojich prvých predaných strojov pred 15 rokmi sprostredkoval postrekovač s objemom 3 000 l. Aj po 15 rokoch mal v nás tento zákazník dôveru a zaobstaral si od nás postrekovač, ktorý je ako prvý na Slovensku vybavený systémom automatického vypínania jednotlivých dýz a variabilnej aplikácie pesticídov,“ pochválil sa Ing. Michlian. Vďaka tomuto systému, implementovaného už aj do postrekovačov FORRÁS je docielená minimalizácia prekrytí pri aplikácii postrekovej kvapaliny, čo má za následok zníženie nákladov na chemickú ochranu rastlín a v neposlednom rade pomáha tento systém aj v predchádzaní fytotoxicity. Čo sa týka pomeru kvalita / cena, patria postrekovače FORRÁS medzi jedny z najlepších na trhu. Sú skladané z komponentov, ktoré používa gro najväčších výrobcov techniky na ochranu rastlín.

Viac sa dočítate v Roľníckych novinách č. 37

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down