Slovenská premiéra traktorov BAŠAK na Agrokomplexe 2022

Tohtoročná výstava poľnohospodárskej techniky Agrokomplex, ktorá sa uskutoční od 18. Augusta v Nitre bude jedinečná. Slovenská spoločnosť Agromechanika s.r.o. so sídlom v Nových Zámkoch je výhradným dovozcom poľnohospodárskych traktorov BAŠAK na slovenský trh a pre svojich návštevníkov si pripravila viaceré slovenské premiéry z portfólia tejto prémiovej tureckej značky. Na vyše 300 metroch štvorcových vonkajšej plochy sa môžu návštevníci okrem iného tešiť aj na predstavenie najnovšieho modelu BAŠAK R5120.

Nová generácia traktorov BAŠAK už na Slovensku.

Premiéra traktoru BAŠAK R5120

Traktor BAŠAK R5120 predstavuje začiatok novej generácie modelov BAŠAK plnej nových dizajnových prvkov a overených technológií pre vysoký komfort a bezpečnosť pri vašej práci. Najväčší a najvýkonnejší BAŠAK v súčasnej ponuke je poháňaný naftovým motorom Deutz s výkonom 116 konských síl, ktorému sekunduje PowerShift synchronizovaná prevodovka od výrobcu ZF s počtom rýchlostí 32+32 a až 3-násobným násobičom krútiaceho momentu. Ergonomicky navrhnutá kabína s intuitívnym ovládaním vyhovuje svojim rozložením aj tým najnáročnejším operátorom traktora. Bohatá základná výbava obsahuje výkonné LED pracovné svetlá, vzduchový kompresor, závažia, externé ovládanie hydrauliky TBZ, hydraulický rozdeľovač a 6-rýchlospojok. Použitie overených komponentov pri výrobe traktoru BAŠAK R5120 zaručujú jeho jednoduchú obsluhu, dostupný servis, spoľahlivosť dielov a celkovo nízke náklady na prevádzku.

Ergonomický interiér BAŠAKU R5120 pre náročných operátorov.

Hydraulicky ovládané ramená TBZ s nosnosťou až 5500 kilogramov.

Poľné traktory BAŠAK

K manipulačným traktorom sa radia aj populárne modely BAŠAK 2110S a BAŠAK 2105S s výkonnými a spoľahlivými motormi Perkins, s minimálnou elektronikou a jednoduchým ovládaním. Synchronizovanú prevodovku značky Carraro s rýchlosťami 24+24 s plazivými rýchlosťami dopĺňa elektrohydraulicky zopínaný pohon 4x4 a výkonné hydraulické čerpadlá s možnosťou až 8-rýchlospojok. Bezpečnostná kabína so zosilnenou konštrukciou, ergonomickým spracovaním ovládacích prvkov a pohodlným prídavným sedadlom pre asistenta operátora ponúka tak jedinečný komfort pre skúsených ale aj začínajúcich poľnohospodárov. Manipulačné traktory BAŠAK sa dodávajú v plných výbavách so závažiami a výkonným LED pracovným osvetlením. Medzi obľúbené voliteľné príslušenstvo patrí čelný nakladač so zdvihovou nosnosťou až 2 tony. Vďaka nízkym prevádzkovým nákladom, nízkou spotrebou paliva a cenovo dostupným servisom sú manipulačné traktory BAŠAK jasnou voľbou pre poľnohospodárov, ktorí vyžadujú silného partnera pri práci.

Silné manipulačné traktory BAŠAK.

Komunálne traktory BAŠAK

Každá obec na Slovensku potrebuje na komunálne práce spoľahlivý traktor. V portfóliu značky BAŠAK preto nájdete aj strednú výkonnostnú radu traktorov, ktoré svojimi vlastnosťami a rozmermi sú ideálne na komunálne práce. Či už potrebujete pokosiť verejné priestranstvá, odhrnúť zasnežené komunikácie, preniesť stavebný materiál alebo postrekovať nepríjemný hmyz - modely BAŠAK 2075 PLUS a BAŠAK 2055L vám prinesú úsporu do obecnej kasy aj pri týchto činnostiach. Populárny traktor BAŠAK 2075 PLUS je najpredávanejší model na domácom tureckom trhu. Vyznačuje sa totiž použitím vlastných moderných komponentov – motoru a prevodovky, ktoré spĺňajú prísne ISO 9001 normy aj pri zachovaní atraktívnej ceny pre zákazníka.

Komunálne traktory BAŠAK do každej správnej obce..

Najpredávanejšie vinohradnícke traktory BAŠAK

Možno ani netušíte, že práve o váš obľúbený vinohradov na Slovensku sa stará náš vinohradnícky traktor BAŠAK. Najpredávanejší model BAŠAK 2080BB na Slovensku je svojim pomerom výkonu, rozmerov a ceny veľmi žiadaným traktorom medzi vinármi a majiteľmi ovocných sadov. Naftový 3-valec Perkins o výkone 79 konských síl s krútiacim momentom 310 Nm dokáže pomocou synchronizovanej prevodovky Carraro 16+8 a pohonom 4x4 jednoducho prekonávať vysoké prevýšenia v sadoch a viniciach. K výbornej trakcií pomáha aj nízke ťažisko traktora a jeho hmotnosť až 3,3 tony so závažiami. Napriek kompaktným rozmerom sa traktor BAŠAK 2080BB vyznačuje zdvihom TBZ až do nosnosti 3 tony! Vinohradnícky traktor je možné vybaviť estetickou a bezpečnou kabínou s klimatizáciou, vyhrievaním, prídavným LED pracovným osvetlením alebo čelným nakladačom. Široké možnosti využitia s minimálnymi prevádzkovými nákladmi robia z vinohradníckych traktorov BAŠAK tie správne a spoľahlivé stroje do Slovenských viníc a ovocných sadov o čom sa presvedčilo už viacero svetových vinárstiev zo Slovenska.

Najpredávanejší vinohradnícky traktor BAŠAK na Slovensku.

Prečo traktory BAŠAK sú také populárne na Slovensku?

Vďaka spoločnosti Agromechanika s.r.o. výhradnému dovozcovi poľnohospodárskych traktorov BAŠAK na Slovensko sa môžu aj slovenskí zákazníci presvedčiť o kvalite ponúkaných traktorov a príslušenstva. História spoločnosti BAŠAK siaha do 40-tych rokov minulého storočia a za tie roky si vybudovala svoje stabilné upevnenie na domácom tureckom ale aj svetovom trhu. Od roku 2012 patrí spoločnosť do celosvetového holdingu Sanko, vďaka ktorému neustále napreduje vývoj nových modelov. V továrni, ktorá sa rozprestiera na ploche 40-tisíc metrov štvorcových v tureckom meste Sakarya nie sú vyrábané len traktory a príslušenstvo značky BAŠAK ale aj ďalšie komponenty ako motory, prevodovky a hydraulika pre rôzne celosvetové spoločnosti v oblasti poľnohospodárstva. Vďaka týmto získaným poznatkom sú traktory BAŠAK nie len výkonovo ale aj kvalitovo porovnateľné s niekoľko násobne drahšími modelmi konkurenčných značiek o čo sa stará vlastné výskumné a vývojové centrum spoločnosti. V súčasnosti spoločnosť BAŠAK ponúka na Slovenskom trhu 10 modelov v rôznych výkonových segmentoch a v rôznom vyhotovení pohonov 2x4 a 4x4, ktoré zodpovedajú vysokým nárokom našich slovenských zákazníkov. Aj napriek zložitej aktuálnej situácií v dodávateľských reťazcoch a iných odvetviach sú traktory BAŠAK dostupné do približne 6 až 8 týždňov od záväznej objednávky.

Agromechanika s.r.o. - oficiálny importér traktorov BAŠAK na Slovensko

Dostupné traktory BAŠAK na sklade showroomu spoločnosti Agromechanika s.r.o.

Agromechanika na Agrokomplexe 2022 

Spoločnosť Agromechanika sa vracia po 5 rokoch na Agrokomplex do Nitry. Od 18. Augusta sa návštevníci nášho stánku môžu tešiť na viaceré slovenské premiéry traktorov BAŠAK a kvalitného príslušenstva za traktory značiek HUMMEL, LUSNA, AKTASLAR, METKARSAN a COSMO. Rovnako nebudú chýbať najpredávanejšie malotraktory CAPTAIN 263 v rôznych vyhotoveniach zobrazujúc ich široké využitie. Náš odborný personál vám s radosťou zodpovie vaše otázky a pre reálnych záujemcov máme pripravené aj akciové ponuky vystavených strojov.

Srdečne pozývame všetkých návštevníkov do stánku Agromechanika na voľnej ploche E pri pavilónoch B a C.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down