12.05.2020 | 09:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Služba Kramp Online Service

Aké by to bolo, mať možnosť vidieť na sklade u svojho predajcu stovky tisícov náhradných dielov pre širokú paletu poľnohospodárskych strojov vo Vašom podniku? Mať možnosť vybrať si presne to, čo potrebujete a pritom hneď vidieť, koľko Vás bude celý tento nákup stáť? Presne to ponúka služba Kramp Online Service, vďaka ktorej má zákazník prístup k najväčšiemu sortimentu technických náhradných dielov v Európe.

Jednoduché objednávanie prostredníctvom internetového obchodu 24 hodín denne je dnes bežnou súčasťou každodenného života väčšiny z nás. Prostredníctvom internetových obchodov si môžeme zaobstarať šatstvo, elektroniku a napríklad aj pneumatiky na náš osobný automobil. Prečo to teda neurobiť aj v prípade náhradných dielov pre našu poľnohospodársku techniku, najmä, ak môžeme takto získať presne to, čo potrebujeme a mnohokrát omnoho výhodnejšie a všetko na jednom jedinom mieste? Kramp Online Service toto všetko umožňuje. Zákazník má vďaka internetovému obchodu KRAMP na dosah ruky státisíce náhradných dielov od renomovaných výrobcov techniky – za všetky môžeme spomenúť značky, akými sú napríklad JOHN DEERE, ZETOR, CLASS, KUHN, LEMKEN, KVERNELAND, MASCHIO, FELLA, VICON, TEEJET a ďalší. Všetky náhradné diely objednané do 16. hodiny sú navyše doručené už v priebehu nasledujúceho dňa a na rozdiel od predajne dílera, kde nájde zákazník bežne zhruba 5 000 položiek, si na webovom obchode Kramp môže vybrať z viac ako pol milióna dielov. Takéto objednanie náhradných dielov je pritom jednoduché a nie je potrebné pre ne jazdiť ku predajcovi. Vaša objednávka Vám totiž môže byť doručená priamo na podnik. Spoločnosť Kramp ponúka dokonca zákazníkom zaregistrovaným v tomto období zaujímavú akciu – poštovné zdarma po dobu dvoch mesiacov. Bežná cena dopravy je pritom prijateľných 10,95 EUR netto, a to bez ohľadu na počet položiek a objednávok za deň.

Mobilná aplikácia KRAMP

V dnešnej dobe už takmer každý z nás vlastní „smartfón“. Práve pre mobilné telefóny ponúka spoločnosť KRAMP novinku vo forme aplikácie, ktorej hlavnou úlohou je zjednodušenie objednávania náhradných dielov. Aplikácia, na ktorej vývoji sa podieľala spoločnosť Google pomocou naskenovania čiarového kódu, alebo jeho manuálneho zadania dokáže zákazník rýchlym spôsobom vyhľadať želaný produkt a jednoducho ho objednať. Okrem skenovania čiarových kódov však táto aplikácia dokáže rozpoznať produkty i na základe fotografie náhradného dielu. Aplikácia Vás následne navedie na presný náhradný diel, prípadne na skupinu, do ktorej daný náhradný diel patrí. Následne Vám stačí jednoduchou špecifikáciou, alebo výberom z ponúknutých produktov vybrať ten správny a objednať. Svoje objednávky si následne zákazník môže v aplikácii aj kontrolovať. Navyše, aplikácia sa tak postupne na základe vašich špecifikácií učí a zlepšuje svoje vyhľadávania a tak je každým dňom používania dokonalejšia. Pre objednávanie cez aplikáciu Kramp je taktiež potrebné zaregistrovať sa u predajcu alebo dílera spoločnosti Kramp a získať tak prístupové údaje.

Prístupové údaje získate od svojho predajcu

Prostredníctvom svojho najbližšieho dílera, ktorého nájdete v díler lokátore na www.kramp.com, je možné získať registračné údaje pre vstup do webového portálu, cez ktorý je následne možné vykonávať objednávky náhradných dielov 24 hodín denne. Hneď ako získate prístupové údaje, môžete sa prihlásiť na webovej stránke www.kramp.com a začať s nakupovaním za výhodné ceny. Zákazník na stránke nájde mnoho náhradných dielov v sezónnych zľavách, vďaka čomu sa môže stať jeho nákup ešte výhodnejším. Ponuka náhradných dielov na stránke spoločnosti Kramp je vďaka rozdeleniu do katalógových skupín veľmi prehľadná a rýchlo sa dostanete k želanému produktu. Vyhľadávanie náhradných dielov je tiež možné podľa značky, prípadne modelu stroja.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down