24.06.2016 | 06:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Spoločnosť Coca-Cola HBC ponúka na predaj bývalý výrobný závod v Lúke

Spoločnosť Coca-Cola HBC Slovenská republika po ukončení výroby nealkoholických nápojov v obci Lúka v okrese Nové Mesto nad Váhom predáva niekdajší výrobný závod. Komplex tvorí asi 30.000 štvorcových metrov prenajímateľnej plochy a ďalších 35.000 m2 pozemkov vhodných na ďalšiu výstavbu.

LÚKA. Ako TASR informoval Samuel Šporka zo spoločnosti JLL zastupujúcej Coca-Cola HBC pri predaji, výrobno-distribučný komplex je v blízkosti Piešťan v obci Lúka len 300 metrov od diaľničného ťahu, ktorý prepája kľúčové industriálne mestá západného a stredného Slovenska (Bratislava, Trnava, Žilina) a rovnako ich prepája so susedným Českom (Brno), Rakúskom a Maďarskom.

"Výrobno-distribučný komplex je svojou výbornou dostupnosťou a viditeľnosťou z diaľnice vhodným riešením pre spoločnosti, ktoré hľadajú ako skladové, tak aj výrobné priestory s dostatočným administratívnym zázemím. Rovnako zaujímavý môže byť pre lokálnych developérov, ktorí hľadajú nehnuteľnosť so špičkovou polohou vhodnou pre ďalší rozvoj,“ doplnil Šporka.

Jeden z najmodernejších závodov na výrobu nealkoholických nápojov na Slovensku bol postavený na mieste s bohatými zásobami podzemnej pramenitej vody a disponuje vlastnými zdrojmi pramenitej vody Bonaqua a minerálnej vody Matúšov Prameň.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down