23.03.2021 | 11:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Skupina SDF sa nezúčastní veľtrhov v roku 2021

Udalosti, ktoré sa stali za uplynulý rok ovplyvňujú pracovný, ako aj spoločenský život ľudí po celom svete. Vývoj pandémie je napriek prebiehajúcemu očkovaniu neistý a zdá sa, že si to uvedomujú i veľkí „hráči“ na trhu s poľnohospodárskou technikou. A keďže ochranu zdravia zákazníkov, ako aj svojich pracovníkov radia medzi svoje hlavné priority, musia robiť často nepopulárne rozhodnutia. Spoločnosť SDF sa zrejme aj s prispením týchto faktorov rozhodla, že sa v roku 2021 nezúčastní na veľtrhoch EIMA a Agritechnica.

Ako sa uvádza v stanovisku spoločnosti SDF, toto rozhodnutie bolo prijaté po dôkladnej analýze pandemickej situácie v Európe. Napriek prijatým kontrolným opatreniam a vakcinačnej kampani na celom svete je podľa spoločnosti budúci scenár veľmi neistý a SDF podľa svojich slov od začiatku pandémie v roku 2020 uprednostňuje bezpečnosť svojich zamestnancov, predajcov a zákazníkov.

V súlade so súčasným scenárom a zameraním na bezpečnosť sa spoločnosť SDF rozhodla nezúčastniť sa na veľtrhoch EIMA a Agritechnica v roku 2021. Chýbať bude aj na ostatných významných veľtrhoch v celej Európe.

„Bezpečnosť je od začiatku našou prioritou, a preto sme prijali ťažké rozhodnutie nezúčastniť sa medzinárodných veľtrhov,“ vyhlásil Massimiliano Tripodi, výkonný riaditeľ pre marketing a komunikáciu SDF. „Čaká nás nová éra obchodných vzťahoch, v ktorej nám nové technológie dávajú príležitosti prekonávať fyzickú vzdialenosť a dostať sa do priameho kontaktu so zákazníkmi.“

V stanovisku spoločnosti sa ďalej uvádza, že SDF bude aj naďalej intenzívne investovať do digitálnej a marketingovej komunikácie s cieľom predstaviť nové produkty a služby a komunikovať so svojimi zákazníkmi a všetkými zainteresovanými stranami v poľnohospodárstve po celý rok 2021.

Napriek prijatým opatreniam by sme sa tak aj v roku 2021 mali dočkať niekoľkých noviniek, ktoré budú zrejme, po vzore ostatných svetových výrobcov prezentované najmä formou online tlačových konferencií, o ktorých budeme vždy informovať.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down