31.08.2018 | 11:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Technologické riešenia Rostselmash hovoria za seba

Firma Komagrartechnik s.r.o. sa zúčastnila výstavy Agrokomplex 2018 a prezentovala svoju nosnú značku Rostselmash zo svojho portfólia v plnej sile. Niet pochýb o tom, že laickú verejnosť zaujali okrem iného hlavne kombajny ktoré boli jediné na celej výstave , tie boli prezentované na výstavisku Agrokomplex počas štyroch dní. Okrem kombajnovej techniky však prezentovala napríklad postrekovače a techniku na zber krmovín.

Spoločnosť pôsobí v oblasti predaja poľnohospodárskej techniky už 18 rokov najskôr pod názvom VEKTOR Slovakia s.r.o., a od roku 2004 je premenovaná a pôsobí na slovenskom trhu pod názvom KomAgrartechnik s.r.o., so sídlom v Marcelovej.

V expozícii firmy KomAgrartechnik z Marcelovej nás okrem krásnych hostesiek privítal aj konateľ spoločnosti, Ing. Zoltán Lampert, ktorý nám ochotne poskytol svoj pohľad na trh s poľnohospodárskou technikou a skúsenosti so značkou Rostselmash.

„V roku 2011 sme si na trhu s poľnohospodárskou technikou začali viac všímať stroje od výrobcu Rostselmash. V počiatkoch sme mali samozrejme obavu, či bude náš trh otvorený voči tejto značke, keďže v tom čase u nás ešte nebola etablovaná,“ načrtol vznik myšlienky predaja ruskej techniky Ing. Lampert a pokračoval: „V roku 2012 sme si teda zaobstarali jeden kombajn tejto značky na skúšku a začali sme ho používať v službách, aby sme sa uistili, že my sami budeme spokojní s produktom, ktorý budeme zastupovať. V službách sme ho používali tri sezóny a po tretej sezóne sme skonštatovali, že z hľadiska kvality práce a prevedenia nemáme žiadne pochybnosti a rozhodli sme sa teda venovať tejto značke väčšiu pozornosť.“

V máji roku 2016 teda začala spolupráca firmy KomAgrartechnik s výrobcom techniky Rostselmash. Za uplynulé dva roky sa firma dostala na popredné priečky v predaji obilných kombajnov na slovenskom trhu, čo svedčí o tom, že rozhodnutie o spolupráci bolo správnym krokom.

Viac sa dočítate v Roľníckych novinách č. 35

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down