12.07.2019 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Tradičný vystavovateľ predviedol celé portfólio

Tradičným vystavovateľom na Celoslovenských dňoch poľa je i český výrobca traktorov ZETOR. Ten túto výstavu berie za svoju domovskú a náležite tomu sa na ňu vždy aj nachystá. ZETOR prišiel do Dvorov nad Žitavou opäť so svojím charakteristickým ťahačom a traktormi naprieč celým portfóliom.

„Na Celoslovenské dni poľa 2019 sme prišli s cieľom predstaviť celý produktový rad traktorov. Cítime sa tu ako na domácej pôde a z tohto dôvodu sa zúčastňujeme tejto výstavy každoročne od jej vzniku, či už tu vo Dvoroch nad Žitavou panujú suché podmienky, alebo sú tu záplavy. Tento rok sme do našej expozície vybrali zástupcov z každého modelového radu traktorov. Tým dominuje novinka CRYSTAL HD 170 so šesťvalcovým motorom s objemom 6,1 l a výkonom 126 kW (171 k),“ uviedol obchodný manažér spoločnosti ZETOR Tractors a.s., Miloš Šubr. Tieto traktory spĺňajú samozrejme najprísnejšie emisné normy Tie IV Final, čo docieľujeme prostredníctvom systému SCR – selektívnej katalytickej redukcie a aktívneho DPF filtru. Prevodovka ECO 40 zaisťuje zároveň výrazne nižšiu spotrebu paliva v preprave, ako tomu bolo u predchádzajúcich modeloch ZETOR.

„Okrem traktora ZETOR CRYSTAL majú návštevníci možnosť vidieť i model FORTERRA HD 150 s high-end výbavou, ktorá zahŕňa odpruženú prednú nápravu, odpruženú kabínu, elektrohydraulika regulovateľnú pre vonkajšie okruhy a taktiež aj úvraťovú automatiku. Ako sa hovorí, pokrok nezastavíte a preto i my inštalujeme do našich traktorov tieto pokrokové funkcie,“ hovorí obchodný manažér spoločnosti.

Výrobca samozrejme nemohol vynechať ani ukážku nového dizajnu na modeli MAJOR CL 80. Tento nový dizajnový smer výrobca postupne implementuje na všetky modely vo svojom portfóliu. Na jeseň sa tento nový dizajn dostane podľa zástupcu spoločnosti aj na modely PROXIMA.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down