28.11.2019 | 07:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Traktory Branson nielen na jesenný zber úrody

Traktory už dávno nepatria k mohutným vozidlám, ktoré vytiahneme z našej stodoly iba v prípade, že sa chystáme pozbierať našu úrodu v záhrade či na poli. Dnes už viete z nich spraviť plnohodnotné priemyselné vozidlá, ktoré vám budú slúžiť po celý rok. Presne také sú aj traktory od značky Branson.

Traktory do záhrady aj na pole

     Na začiatku je veľmi dôležité si uvedomiť, či budete chcieť váš traktor používať výlučne iba vo vašej záhrade alebo by ste radi takýto stroj vytiahli aj na dodatočné hospodárstvo niekde v otvorenom priestore. Tomuto rozhodnutiu zodpovedá totiž viacero vlastností traktora, počnúc jeho výkonom, typom prevodovky, či dodávaného príslušenstva.

       V prípade, že sa rozhodnete pre menšieho pomocníka, ktorým budete nanajvýš kosiť trávnik za domom alebo prenášať jednoduchý ľahký materiál, tak sa bavíme o výkone do 19 HP, ktorým disponuje aj malotraktor Branson 1905H. Pokiaľ chcete s vašim strojom zájsť aj do priľahlého vinohradu či na menšie pole, tak budete potrebovať podstatne silnejší pohon, ako aj oprávnenie na jazdu po cestných komunikáciách, ktorým naopak malé traktory nedisponujú. V tomto smere bude pre vás vhodným riešením model Branson F36Rn, ku ktorému hravo pripojíte aj pestrú paletu príslušenstva.
           Napokon, keď už sa bavíme o naozaj rozsiahlych hospodárstvach alebo dokonca komunálnych službách pre obec, tak jednoznačným riešením pre vás je veľký traktor, akým je napríklad aj Branson 78K, s výkonom nad 74 HP. S jeho pomocou už môžete hravo obriadiť celé pole alebo odhádzať sneh na cestách.

 

Skutočne bohaté príslušenstvo

       Už v základnej výbave vášho traktora Branson vás čaká robustný a výkonný čelný nakladač, s ktorým hravo odpracete z vášho pozemku nepotrebný materiál, ako je zem, piesok, kamene či polámané konáre. Ten môžete v prípade potreby vymeniť za paletizačné vidly, zametač alebo radlicu na sneh a budete tak užitoční aj pre ostatných hospodárov.

   Vzadu na traktore vás zase čaká trojbodový záves, ktorý slúži na pripojenie rôznorodého príslušenstva od vlečky, cez mulčovač, rotavátor, až po pôdny vrták alebo si môžete k traktoru pripojiť aj podkop. Vďaka tomu sa stane z vášho traktora naozaj užitočný pomocník, ktorý vám bude slúžiť celý rok.

      V prípade veľkých traktorov sa nešetrilo ani na vybavení samotnej kabínky, ktorá už dávno nepredstavuje iba úkryt pred všade lietajúcou zeminou či zemiakmi, ale teraz sa môžete spoľahnúť na klimatizované priestory, v ktorých si spríjemnite prácu aj počúvaním vstavaného rádia.

 

Traktory Branson vás nezradia

      Na trhu je zaiste veľa spoločností, ktoré ponúkajú úžitkové traktory za super ceny, avšak pri ich výbere či rozlišovaní treba byť opatrní. Spoločnosť Kocht s.r.o. je rodinnou firmou a zároveň jediným oficiálnym dovozcom traktorov značky Branson na Slovensku. Traktory sa vyrábajú v modernom výrobnom závode, kde je prvoradá presnosť a efektívnosť práce, pričom ročná produkcia závodu je 15-tisíc kusov.

    Na traktory je poskytovaná záruka 24 mesiacov, pričom servisné služby sa vykonávajú v teréne a sú platné aj po jej uplynutí. K ďalším dodatkovým službám patrí napríklad aj bezplatné vyskúšanie priamo na vašom hospodárstve alebo rozšírené možnosti financovania formou leasingu. Samozrejmosťou sú skvelé ceny nielen traktorov, ale aj dodávaného príslušenstva, za čo možno vďačiť jednoduchej skladovacej politike, bez nutnosti stavania kamenných predajní.

Zdroj: www.kocht.sk

 

 

 

 

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down