07.04.2022 | 10:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Turistickú sezónu otvorí na nitrianskom výstavisku veľtrh zameraný na cestovanie

      Nitra 7. apríla (TASR) – Nitrianske výstavisko organizuje prvý ročník multitematického veľtrhu zameraného na cestovanie po Slovensku a aktívne trávenie voľného času v prírode. Priestor na prezentáciu dostanú kempy, turistické lákadlá jednotlivých krajov Slovenska, predajcovia karavanov, športových a funkčných potrieb.


      Súčasťou veľtrhu sú aj sprievodný program, odborné prednášky a cestovateľské kino, informovala Katarína Moravcová z agrokomplexu Národné výstavisko Nitra. Veľtrh Caravan, Bike, Tourist sa začne vo štvrtok 7. apríla a potrvá do nedele 10. apríla.
      Prvý slovenský karavanistický veľtrh sa vo svojom úvodnom ročníku predstaví s flotilou 80 karavanov 30 svetových značiek. Návštevníci si môžu jazdu s karavanom vyskúšať priamo na veľtrhu. Slovenská asociácia campingu a caravaningu pripravila prednášky o karavaningu, kempovaní, budovaní stellplatzov, digitalizácii kempov a atrakcií v okolí.
      V pavilóne M3 nájdu návštevníci offroadové karavany, mini obytné prívesy, strešné stany a nosiče, expedičné obytné nadstavby pre automobily, elektrobicykle a elektrokolobežky, skladacie elektrobicykle a vybavenie pre cyklistov.
      Pavilón A bude venovaný cestovnému ruchu a turistike. Zastúpené budú jednotlivé kraje Slovenska, ktoré okrem tipov na výlety, rekreáciu, wellness a turistiku ponúknu návštevníkom aj ochutnávky svojich gastrošpecialít.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down