11.06.2024 | 01:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Univerzálne pneumatiky Nokian pre nakladače

Spoločnosť Nokian Tyres predstavila svoj najnovší prírastok do portfólia. Nová pneumatika s označením Ground King Loader si podľa spoločnosti bez námahy poradí s rôznymi terénmi od mäkkého blata až po tvrdé povrchy. Pneumatika pre kolesové nakladače využíva technológiu Hybrilug a zaisťuje pohodlnú, tichú jazdu, zvýšenú produktivitu a predvídateľné ovládanie, ktorá prináša benefity v podobe agilnej práce nakladača.

Práca s nakladačom zahŕňa množstvo úloh, ktoré sú vykonávané v rôznych podmienkach. Výber správnych pneumatík môže výrazne zvýšiť produktivitu tým, že ponúkne prispôsobenú podporu pre danú úlohu. Až doteraz bola pri práci na mäkkej a lepkavej pôde jedinou možnosťou tzv. trakčná pneumatika.

Nový model Nokian Tyres Ground King Loader využíva technológiu Hybrilug, ktorá efektívne kombinuje najlepšie vlastnosti tradičného dezénu s blokmi a výstupkami.

„Bloky Hybrilug prinášajú stabilitu, rovnomerné opotrebovanie a hladkú jazdu,“ hovorí Kimmo Kekki , produktový manažér spoločnosti Nokian Tyres a pokračuje: „Pneumatika má však aj výstupky pre zlepšenie priľnavosti v blate a sypkom teréne, čím zaisťuje istotu v rôznych podmienkach."

 Ideálne aplikácie pre novú pneumatiku

Jedným z príkladov prác, ktoré sú vhodné pre novú pneumatiku Nokian Tyres Ground King Loader, je nakladanie štrku, kompostu a rôznych odpadových materiálov, pretože pneumatika si bez námahy poradí s ťažkým nákladom a poskytuje stabilitu a trakciu na štrkových cestách a staveniskách.

Výborne sa hodí aj na manipuláciu s materiálom na farmách, od manipulácie s plodinami až po nakladanie siláže, pretože sa svojou všestrannosťou prispôsobuje neustále sa meniacim požiadavkám poľnohospodárskej práce.

 Efektívna práca nakladača, rýchle cestné prejazdy

Kolesové nakladače udržujú materiály v pohybe, farmy ostávajú v pohybe a cesty sú čisté – po celý rok, bez ohľadu na počasie. Presnú, bezpečnú a efektívnu prácu zaisťuje pevná radiálna kostra s pevnými ramenami, ktoré umožňujú stabilitu, pohodlie a širokú stykovú plochu.

Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down