10.09.2014 | 04:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Už 60 miest a obcí Slovenska podporuje slovenské

Občianske združenie KVALITA Z NAŠICH REGIÓNOV zakladá tradíciu celonárodnej aktivity zameranú na podporu kúpy domácich výrobkov pod názvom "Pýtajme si slovenské", ktorá sa bude každoročne konať 16. októbra pri príležitosti Svetového dňa potravín.

BRATISLAVA. V tento deň si občania budú aktívne objednávať slovenské nápoje a jedlá pripravené zo slovenských surovín v reštauráciách, bistrách, baroch...

Viac ako inokedy nakupovať v obchodoch slovenské výrobky a takýmto uvedomelým spotrebiteľským prístupom podporia našich poľnohospodárov a výrobcov, zamestnanosť a celú ekonomiku Slovenska. Cieľom prvého ročníka je presvedčiť nás všetkých o dôležitosti aktívneho prístupu k spotrebe slovenských výrobkov a produktov a využívania takých služieb, ktoré ponúkajú domácu produkciu.

ZMOS ako dlhoročný partner projektu Kvalita z našich regiónov aktívne podporil kampaň "Pýtajme si slovenské". Už šesťdesiat obcí a miest Slovenska sa zapojí do kampane a poskytne svoj marketingový priestor, aby oboznámili svojich občanov o tomto dni. Do kampane sa mestá a obce môžu prihlásiť do 20. septembra 2014.

Snažením Občianskeho združenia Kvalita z našich regiónov je nachádzať stále viac nadšených ľudí a organizácií, ktorí pochopia, že len vzájomnou spoluprácou a aktívnym prístupom dospejeme k zlepšeniu stavu spoločnosti a kvality nášho života v nej.

(ots - tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down