21.07.2017 | 08:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Užite si leto spolu s vaším autom, nie bez neho

Leto je už v plnom prúde. Ak teda nechcete namiesto večerného vysedávania v meste pri víne či grilovania steaku na záhrade riešiť, ako sa odviezť k moru, pretože auto vám práve zmizlo spred brány, zabezpečte si ho systémom VAM.

Aj keď počty kradnutých áut každoročne klesajú, toto číslo je stále vysoké. Len minulý rok bolo na Slovensku ukradnutých zhruba 2300 áut, čo je 6 áut denne.

Zlodeji to skúšajú všetkými možnými spôsobmi. Dostupné metódy zabezpečenia vozidiel sú pre nich už hračkou – zámky jednoducho odomknú, elektronické zabezpečenie obídu a nad pákou blokujúcou volant sa už len pousmejú.

 

Nedajte zlodejom šancu

Zabezpečenie auta VAM systémom vám garantuje, že vaše vozidlo zostane tam, kde ste ho naposledy zaparkovali a vy tak dni voľna nebudete musieť stráviť návštevou poisťovní či si na poslednú chvíľu požičiavať auto z požičovne. Systém VAM vaše vozidlo dokonale ochráni pred každým spôsobom krádeže – použitiu rušičiek GPS/GSM/GPRS signálu, čítačky kódov či diaľkových ovládaní, výmenou spínacej skrinky alebo riadiacej jednotky, ale aj proti použitiu duplikátu kľúča.

 

„Málokto nám to síce uverí, ale za celé obdobie 15 rokov, počas ktorých sa venujeme vývoju a montáži zabezpečovacích systémov, neukradli ani jedno auto, v ktorom by bol namontovaný náš systém. Samozrejme, boli rôzne zásahy a poškodenia, či už v motorovej časti, riadiacej jednotke, alebo prístrojovej doske, ale k samotnému odcudzeniu vozidla neprišlo,“ približuje špecialista na zabezpečenie a majiteľ spoločnosti VAM system Richard Vámoš.

 

Systém, s ktorým zabezpečíte všetky vozidlá

VAM systémom zabezpečíte svoje Audi, Mercedes, ale aj Peugeot, keďže je ho možné namontovať do všetkých typov továrensky vyrábaných áut. „V súčasnosti ho montujeme do cca 7000 modelov áut, od jednoduchých až po super luxusné športové autá. Obmedzenia máme jedine u vozidiel vyrábaných pred rokom 2000 či veteránov, kde je elektronický systém nedostatočný,“ dopĺňa Richard Vámoš.

 

Certifikovaný VAM systém bol vyvíjaný niekoľko rokov tak, aby toto zabezpečenie bolo naozaj nepriestrelné. Spoločnosť disponuje aj certifikátom kvality od renomovanej nemeckej skúšobne TÜV SÜD.

 

Objednajte si systém VAM a zabezpečte, že vaše auto nebude vlastniť už nikto iný. Kliknite na webovú stránku: http://www.autoalarm-vamos.sk.

 

 

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down