03.01.2012 | 03:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vážení čitatelia,

dovoľte mi, aby som vám menom týždenníka Roľnícke noviny a vydavateľstva Profi Press, s. r. o.,zaželal najmä zdravie, šťastie v osobnom a úspech v pracovnom živote.

Roľnícke noviny vstupujú do roku 2012 ako odborný poľnohospodársky titul, ktorý sa počas roka 2011 zmenil na plnofarebný týždenník, zvýšil počet strán z 20 na 24 až 32 strán a rozšíril redakciu tak, aby sa každému poľnohospodárskemu odboru venoval vysokoškolsky vzdelaný redaktor.
Všetko podriaďujeme jedinému cieľu, aby bol týždenník Roľnícke noviny významným a aktuálnym zdrojom odborných informácií pre slovenských poľnohospodárov, aby svojich čitateľov fundovane informoval o poľnohospodárskej politike slovenskej vlády, ale tiež o SPP EÚ, prostredníctvom ktorej do poľnohospodárstva plynie väčšina dotácií.
Každý rok sú na trhu registrované nové prípravky na ochranu rastlín, nové hnojivá, osivá, nové modely traktorov a systémy technológií pre živočíšnu výrobu, rozvíja sa genetika a šľachtenie zvierat. To všetko sú nepostrádateľné informácie pre moderného poľnohospodára, pričom práve moderný a aktívny poľnohospodár je ten, pre ktorého chceme vydávať Roľnícke noviny.
Nadväzujeme tým na podobu a poslanie Roľníckych novín, s ktorým ich naši predchodcovia v roku 1930 založili.
MARTIN SEDLÁČEK

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down