02.02.2022 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Veľtrhy SILVA REGINA a BIOMASA budú o deň kratšie, veľtrh TECHAGRO sa presúva na apríl 2024

Veletrhy Brno sa na základe rokovaní s partnerskými odborovými zväzmi a prieskumu medzi vystavovateľmi a návštevníkmi rozhodli skrátiť konanie veľtrhov SILVA REGINA a Biomasa o jeden deň. Kvôli situácii spôsobenej pandémiou choroby Covid-19 a absenciou niektorých dôležitých noviniek a exponátov však musel byť veľtrh TECHAGRO pre tento rok zrušený a presunutý na rok 2024.

Dôvodom na zrušenie veľtrhu TECHAGRO je absencia nových exponátov, ktoré firmy nemajú v dôsledku obmedzení vo výrobe a spomalenia dodávok. „Z dôvodu nekončiacej pandemickej situácie, ako aj kvôli nedostupnosti inovatívnych exponátov oznámila opakovane väčšina členských firiem Združenia dovozcov poľnohospodárskej techniky neúčasť na tohtoročnom veľtrhu. Je to škoda, pretože podľa prieskumu realizovaného v januári 2022 medzi návštevníkmi je o TECHAGRO a príbuzné veľtrhy veľký záujem. 97,7 % návštevníkov by chcelo veľtrh tento rok navštíviť,“ oznámil generálny riaditeľ spoločnosti Veletrhy Brno Tomáš Moravec.

TECHAGRO sa vráti v plnej sile v apríli 2024
Napriek pretrvávajúcej zložitej situácii majú poľnohospodárske i lesnícke veľtrhy veľký potenciál a do budúcnosti pevné miesto vo veľtržnom kalendári. „Veríme, že sa nám podarí veľtrh usporiadať v termíne, ktorý neobmedzí vystavovateľov ani návštevníkov a umožní jeho organizovanie v štandardnom rozsahu,“ vyjadril svoje presvedčenie Tomáš Moravec.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down