03.04.2018 | 04:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vo výberovom konaní na post šéfky NPPC zvíťazila Zuzana Nouzovská

Vo výberovom konaní na post generálnej riaditeľky príspevkovej organizácie Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum (NPPC), Lužianky, ktoré sa uskutočnilo 28. marca 2018, zvíťazila Zuzana Nouzovská. Informovalo o tom Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR.

BRATISLAVA. "Výberového konania na obsadzovanú funkciu generálneho riaditeľa príspevkovej organizácie Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum, Lužianky, sa zúčastnil jeden pozvaný uchádzač," spresnil agrorezort.
Výberová komisia v rámci výberového procesu uskutočneného formou osobného pohovoru s uchádzačom, overila podľa MPRV jeho odborné znalosti, manažérske schopnosti a všeobecný prehľad. "Na základe zhodnotenia výsledkov konštatuje, že Ing. Zuzana Nouzovská dosiahla spolu 125 bodov a umiestnila sa na 1. mieste v poradí. Na základe výsledkov výberová komisia navrhuje Ing. Zuzanu Nouzovskú vymenovať za riaditeľa príspevkovej organizácie Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum, Lužianky," dodalo ministerstvo pôdohospodárstva.
Nouzovská v minulosti pôsobila okrem iného ako generálna riaditeľka sekcie potravinárstva a obchodu na MPRV SR.

(tasr)

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down