30.04.2018 | 02:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výstava a široký vejár odborných prednášok

V dňoch 8. až 10. mája 2018 sa v izraelskom meste Tel Aviv uskutoční dvadsiaty ročník podujatia s názvom Agritech Israel. Hlavným partnerom organizátorov je izraelská vláda spolu s podporou ministerstiev poľnohospodárstva a rozvoja vidieka, ekonomického a priemyselného rozvoja a tiež ministerstva zahraničných vecí Izreaela.

TEL AVIV. Súčasťou podujatia bude aj výstava, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie svetové výstavy, venované poľnohospodárskym technológiám. Aj v tomto roku na nej budú predstavené najnovšie a najinovatívnejšie technológie, stroje a zariadenia, určené pre agrárne odvetvie.

Na súbežne organizovanej konferencii s názvom Agritech sa každoročne zúčastňujú odborníci z celého sveta. Aj v tomto roku sa na nej očakáva účasť predstaviteľov z verejného a súkromného sektora, vrcholných predstaviteľov štátnej správy z krajín celého sveta, zástupcov výrobných a marketingových procesov, výskumu a vývoja ako aj izraelských a zahraničných vystavovateľov a predstaviteľov z rôznych poľnohospodárskych sektorov či zo vzdelávacích inštitúcií.

Podujatie bude venované pokroku, ktorý bol - a či má byť - dosiahnutý v oblasti poľnohospodárskej produktivity a skvalitneniu poľnohospodárskej produkcie. Tento pokrok je nevyhnutný vzhľadom na neustály nárast svetovej populácie, vzhľadom na vplyv klimatických zmien ako aj vzhľadom na stav prírodných zdrojov. Konferencia bude zameraná najmä na výzvy v poľnohospodárstve v púštnych oblastiach, a za cieľ si kladie podporu výskumu a zavedenia trvalých riešení a stratégií.

(Viac sa dočítate v týždenníku Roľnícke noviny)

 

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down