Výstava DLG Feldtage 2024

Od 11. do 13. júna 2024 sa v Brockhof Estate, v nemeckom Erwitte pri Lippstadte, uskutoční podujatie DLG-Feldtage 2024 za účasti viac ako 300 vystavujúcich spoločností z Nemecka a zahraničia.

  • Otváracie podujatie v utorok 11. júna 2024, 9:30 - 10:30; Miesto: DLG Plaza stage (stánok VG11)
    Po otvorení bude nasledovať prehliadka výstaviska pod vedením predsedníčky poradného zboru DLG Feldtage, Dr. Anny Cathariny Voges.
    (Prehliadka sa končí napoludnie občerstvením v stánku ministerstva Severného Porýnia-Vestfálska). Podrobnosti o programe tu .
  • Večerné podujatie v utorok 11. júna 2024, 19:30 – 22:30, v DLG Plaza (stánok VG11)
  • DLG Plaza: Využite profesionálne informácie a príležitosti na vytváranie sietí v novom centrálnom mieste konania DLG Feldtage: Expert Stage, Street Food Mile a mnohé ďalšie. Nachádza sa tu tlačová kancelária.
  • DLG-CropNight: Oslávte s nami produkciu plodín. Prvýkrát sú návštevníci DLG Feldtage 12. júna 2024 pozvaní, aby oslávili toto povolanie chladenými nápojmi, dobrým jedlom a uvoľnenou hudbou a zároveň nadviazali nové kontakty. Podujatie sa začína o 18:00 v DLG Plaza.
  • Camping a Glamping: Nový koncept ubytovania - priamo na akcii Feldtage s ponukou kempingu, karavanov a stanov.
  • Cestovateľské ponuky FeldtagePlus: Spojte svoju návštevu DLG Feldtage s výletmi spoločnosti a farmy v regióne Soester Börde.

Priamo v areáli Feltage je k dispozícii množstvo bezplatných parkovacích miest.

Novinári môžu požiadať o akreditáciu svojho novinárskeho preukazu, ktorý umožní vstup na výstavisko počas všetkých troch výstavných dní: w w w. dlg-feldtage. de/en/press/media-acreditation
 
Podujatia pre novinárov nájdete tu .

Tlačová správa DLG.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

denník / newsletter

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov za účelom zasielania obchodných oznámení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down